Замовити дзвінок
Каталог товарів

Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos протягом 24 годин

04.02.2019
Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos протягом 24 годин

Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насоса Grundfos / Грундфос за 24 години - унікальна сервісна пропозиція на ринку насосного обладнання України від Сервісного центру «ВІК-XXI», яке дає додаткові переваги покупцям насосів Grundfos / Грундфос.

Які насоси Grundfos беруть участь в програмі?

Побутові насоси Grundfos / Грундфос для приватних будинків: SOLOLIFT2, UPS, UP, UPA, COMFORT 15-14, ALPHA2, ALPHA2 L, ALPHA1 L, ALPHA3, SCALA2, MQ, JP, Hydrojet JP, JP Booster, JPA, NS, PF, SB, SBA, UNILIFT KP, UNILIFT CC, KPC, CONLIFT.

Як працює програма «Сервіс за 24 години»?

Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos (Грундфос) протягом 24 годин.

Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos (Грундфос) протягом 24 годин.Якщо Ви є щасливим володарем насоса Grundfos, який бере участь в програмі, то, в разі поломки, Вам достатньо зателефонувати за телефоном «гарячої лінії» та неполадки будуть усунені протягом 24 годин.

Адміністратор Сервісного центру приймає заявку на сервіс і в разі потреби організовує виїзд інженера на об'єкт. Приїхавши на місце інженер Сервісного центру проводить діагностику і визначає чи є випадок гарантійним, оцінює серйозність і причини поломки обладнання. Якщо неполадки невеликі, то вони будуть усунені безпосередньо на місці, а при значних - є два варіанти розвитку подій. Перший: якщо випадок гарантійний, то насос буде замінений на новий відразу ж на місці. Другий варіант: якщо випадок є негарантійним і насос не можна відремонтувати на місці, то наш фахівець забере його в Сервісний центр для подальшого ремонту.

Як оплачується ремонт насосів Grundfos за програмою?

Якщо випадок гарантійний, то всі роботи будуть проведені абсолютно безкоштовно. Якщо ж поломка сталася з вини користувача, то послуги з діагностики та ремонту насоса оплачуються згідно тарифів Сервісного центру.

А якщо я хочу сам привезти насос Грундфос в Сервісний центр?

Привозите! При передачі обладнання в Сервісний центр ремонт проводиться протягом 24-х годин для всіх насосів Grundfos, які беруть участь в програмі (перелік вище). Все інше обладнання ремонтується в Сервісному центрі відповідно до нормативів витрат часу на ремонт, встановленими для конкретного насоса.

Телефон «гарячої лінії» «СЕРВІС ЗА 24 ГОДИНИ» 095 289 17 59

ТОВ "ВІК-XXI"

Сервісний центр Grundfos / Грундфос

Ремонт насосів Одеса, вул. Балківська, 130-А

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
  • Коментарі
Завантаження коментарів...