Замовити дзвінок
Каталог товарів

15 фактів про GRUNDFOS CMBE TWIN - кращу насосну установку для підвищення тиску

19.02.2019
15 фактів про GRUNDFOS CMBE TWIN - кращу насосну установку для підвищення тиску

15 фактів про GRUNDFOS CMBE TWIN, які пояснюють будь-кому, що це найкраще рішення для водопостачання:

 1. Компактна насосна установка підвищення тиску від ГРУНДФОС, призначена для підвищення тиску в комерційних і приватних будівлях до 5 поверхів. Забезпечує підтримання постійного тиску води при змінному витраті.
 2. Оптимальне рішення для: котеджів, багатоквартирних будинків, шкіл, готелів, офісних будівель, лікарень, невеликих підприємств.
 3. Насосна станція GRUNDFOS CMBE TWIN складається з двох одинарних установок підвищення тиску CMBE, підключених паралельно і змонтованих на одній підставі. Спільну роботу насосів CMBE забезпечують вбудовані модулі бездротового зв'язку і спеціальне програмне забезпечення.
 4. Установка GRUNDFOS CMBE TWIN забезпечує підтримання постійного тиску завдяки наявності вбудованих частотних перетворювачів, які підтримують постійний тиск шляхом зміни частоти обертання двигунів.
 5. Функція Multi-Master і датчик тиску у кожного з насосів забезпечують чергування насосів і рівномірний розподіл часу роботи насосів. Зазвичай в установках підвищення тиску система працює тільки по одному датчику. В такому випадку в зв'язці може бути лише один головний насос або потрібна окрема шафа управління. У CMBE TWIN датчик тиску є у кожного насоса. Це означає, що будь-який з них в будь-який момент може взяти на себе роль головного. Графік роботи насосів визначається системою автоматично.
 6. Каскадне керування включенням і вимиканням насосів забезпечує автоматичне регулювання продуктивності CMBE TWIN в залежності від споживання.
 7. Установка CMBE TWIN оснащена вбудованим захистом від «сухого» ходу. Її наявність має велике значення, оскільки робота без води відноситься до найбільш частих причин виходу насосів з ладу.
 8. Насосна установка підвищення тиску Grundfos CMBE Twin — найкраще рішення для водопостачання.
 9. Установка водопостачання і підвищення тиску проста в монтажі. Після з'єднання з трубопроводами залишається всього лише підключити установку до електричної розетки, і система почне працювати.
 10. CMBE TWIN проста і зручна в експлуатації. Панель управління насоса дозволяє вручну змінювати встановлені значення необхідного тиску. Grundfos Eye на панелі управління служить для відображення робочого статусу насоса. Управляти установкою можна як з лицьової панелі насосів, так і дистанційно - через додаток Grundfos GO Remote. Для дистанційного керування до насоса необхідно підключити модуль зв'язку MI. Значна перевага установки CMBE TWIN для професійного застосування - можливість взаємодіяти з системами диспетчеризації з будь-якого протоколу зв'язку. Це можна реалізувати за допомогою модулів зв'язку CIM, що підтримують потрібний протокол.
 11. Для простого монтажу насосної станції ГРУНДФОС CMBE TWIN пропонуються комплекти всмоктуючих / напірних трубопроводів. У комплект входять: кульові клапани, муфти. Приєднання до системи водопостачання - 1 ½ дюйма, приєднання до всмоктуючого патрубка насоса - 1 або 1 ¼ дюйма (в залежності від моделі установки).
 12. Має компактні габаритні розміри в порівнянні з альтернативними установками.
 13. Конструкція з нержавіючої сталі забезпечує надійну, довговічну і ефективну роботу насосної установки.
 14. Установка CMBE TWIN характеризується низьким енергоспоживанням, а значить допомагає економити витрати на електрику.
 15. Рівень шуму не перевищує 55 дБ і істотно знижується при регулюванні частоти обертання електродвигуна.
 16. Установка підвищення тиску GRUNDFOS CMBE TWIN - європейська якість за доступною ціною.
Купити насосну установку GRUNDFOS CMBE TWIN:
Компанія «ВІК-XXI»
Офіційний дилер Grundfos / Грундфос
Одеса, вул. Балківська, 130-А.
+38 (095) 289-17-59.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...