Замовити дзвінок
Каталог товарів

Grundfos Sololift2 - комфорт там, де забажаєш

12.05.2021
Grundfos Sololift2 - комфорт там, де забажаєш

Ми вже не раз писали, що каналізаційні установки GRUNDFOS SOLOLIFT2 — ідеальне рішення для створення своєї зони комфорту там, де захочеться, при чому з мінімальними витратами. Сьогодні хочемо ще раз нагадати, що не важливо де санвузол за планом. Важливо - де ви хочете його розмістити. C SOLOLIFT2 ви не залежите від місця розташування існуючого трубопроводу. Ви з легкістю облаштуєте ванну кімнату, кухню, встановіть пральну або посудомийну машину в будь-якому місці будинку - навіть там, де раніше це було неможливо.

ЗАСТОСУВАННЯ

Установки ГРУНДФОС СОЛОЛІФТ можна використовувати для облаштування санвузлів, ванних кімнат, душових, раковин:

 • Встановлених нижче рівня каналізації або далеко від головного стояка, звідки вода не може відводитися в каналізацію самопливом.
 • Якщо немає можливості змонтувати систему під нахилом.
 • У заміських будинках і на дачах.

ПЕРЕВАГИ:

 1. Насос з двигуном «сухого» виконання при необхідності легко зняти завдяки автоматичній трубної муфти, швидко і чисто виконати ремонтні роботи і техобслуговування. Конструкція SOLOLIFT2 дозволяє не демонтувати сантехнічне обладнання, не зливати з нього воду і не від'єднувати напірну трубу. Просто відкрийте кришку - сухі чисті деталі перед вами.
 2. Можливість розблокувати вал насоса за допомогою викрутки, а також за допомогою дриля або шуруповерта - відкачати стоки з резервуара.
 3. Унікальне похиле дно направляє тверді частинки до насоса. Це знижує ризик утворення осаду або засмічення, що вимагає очищення резервуару.
 4. Потужний двигун і професійний ріжучий механізм (SOLOLIFT2 WC-1, WC-3, CWC-3) впораються навіть з твердими домішками в перекачується рідини.
 5. Приймальні патрубки-екcцентрікі дають можливість зміщення підключення на 10 мм, що полегшує монтаж.
 6. Вбудований повітряний клапан з вугільним фільтром поліпшеної якості ефективно усуває запах - ніякі додаткові фільтри не знадобляться.
 7. Кожен каналізаційний насос ГРУНДФОС СОЛОЛІФТ оснащена зворотним клапаном для захисту від зворотного потоку.
 8. Регульовані по висоті вхідні і вихідні з'єднання забезпечують легкість монтажу і можливість заміни аналогічних установок на SOLOLIFT2.
 9. Перехідник з вбудованим зворотним клапаном для напірного патрубка повертається на 360°. За бажанням замовника можна вибирати вертикальне чи горизонтальне напрямок відведення. У комплект входить перехідник для під'єднання напірних труб Ø 22, 25, 28, 32 і 40 мм.
 10. Герметичний резервуар не допустить протікання навіть при надмірному тиску води в сантехнічних пристроях.
 11. Для захисту від переповнення установка SOLOLIFT2 за бажанням замовника може бути забезпечена аварійно-звуковою сигналізацією - модулем типу USB. Модуль спрацьовує при досягненні граничного рівня рідини.
 12. Завдяки компактній конструкції насос не займає багато місця і легко монтується. Моделі C-3 і D-2 для «сірих» стоків можуть встановлюватися всередині меблів.

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД

Модельний ряд SOLOLIFT2 складається всього з п'яти моделей, але при цьому охоплює всі потреби приватних домовласників у відведенні побутових стічних вод. Щоб вибрати потрібну модель, необхідно перш за все визначитися для яких цілей вона буде використовуватися. Серія включає 3 насосних установки, призначених для перекачування фекальних стоків (WC-1, WC-3, CWC-3) і 2 моделі без ріжучого механізму для перекачування побутових стоків (D-2, C-3).

Потрібна допомога в підборі? Наші менеджери завжди на зв'язку: +38 067 788-16-30, +38 099 788-16-30. Купити Грундфос СОЛОЛІФТ ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...