Замовити дзвінок
067 788-16-30
099 788-16-30 Замовити дзвінок
Каталог товарів

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GRUNDFOS / ГРУНДФОС ОДЕСА

Сервисный центр Grundfos — ремонт насосів Грундфос, введення в експлуатацію, запчастини та ремкомплекти.
Компанія "ВІК-XXI" - перший і єдиний Авторизований сервісний центр GRUNDFOS / ГРУНДФОС в Одесі. Звертаючись до нас ви завжди отримуєте сервіс, який відповідає міжнародним вимогам якості. Наш Сервісний центр оснащений сучасним обладнанням та інструментами, у нас працюють висококваліфіковані фахівці і ми завжди забезпечуємо найвищий рівень послуг з ремонту та обслуговування насосного обладнання GRUNDFOS. Підтвердженням цих слів є успішне проходження ТÜV-сертифікації від незалежної аудиторської компанії SGS і отримання міжнародного сертифікату. Якщо Вас цікавить гарантійний або післягарантійний ремонт насосів, обслуговування насосів, введення в експлуатацію насосного обладнання, то наші фахівці завжди готові допомогти. Також у нас великий склад оригінальних запчастин і ремкомплектів до насосів GRUNDFOS / ГРУНДФОС.

ПОСЛУГИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРА


Авторизований сервісний центр Grundfos / Грундфос Одеса. Ремонт насосів Грундфос, ремонт СОЛОЛІФТ, запчастини до насосів GrundfosService.jpg Гарантійний та післягарантійний ремонт насосів Грундфос

Висока кваліфікація наших фахівців та спеціальне обладнання дозволяють нам запропонувати Вам оптимальні рішення по ремонту насосів: швидко і без зайвих витрат. Гарантійний ремонт насосів або ж ремонт насосних станцій здійснюється безкоштовно за наявності гарантійного талона, що підтверджує покупку у офіційного дилера Grundfos. Зауважимо, що ремонт циркуляційних насосів, як правило, не проводиться і якщо гарантійний термін не закінчився, то вони замінюються на нові з гарантії. Довірте ремонт насосів Grundfos професіоналам і тоді обладнання прослужить Вам ще не один рік.

Service.jpg Введення в експлуатацію

Правильний введення в експлуатацію забезпечує надійну і довговічну роботу насосного обладнання. Наші фахівці здійснять перевірку правильності монтажу обладнання, шаф управління, правильності підключення пристроїв автоматики і захисту, перевірять правильність підключення гідравлічних комунікацій, здійснять запуск обладнання і оформлять акт введення в експлуатацію, який забезпечить Вас гарантією на 2 роки.

Service.jpg Продаж оригінальних запчастин і ремкомплектів для всього спектру насосів Grundfos

Якість запасних частин, як і правильна експлуатація - головні умови довговічності роботи насосного обладнання. Купуючи оригінальні запчастини та ремонтні комплекти до насосів Грундфос Ви економите гроші і можете бути впевнені в їх надійності та якості. У нас Ви можете купити запчастини до насосів за низькими цінами, щоб зробити ремонт насоса своїми руками. Як відремонтувати насос Ви можете подивитися у відео-інструкціях на YouTube. Але все ж варто пам'ятати, що ремонт насоса для води - справа непроста і вимагає спеціальних знань, тому рекомендуємо при необхідності звертатися до професіоналів. До речі, якщо Ви шукаєте запчастини Grundfos (Грундфос), яких ніде немає, то телефонуйте нам, ми постараємося допомогти. Якщо ж Вам потрібні запчастини для насосної станції, то ми обов'язково знайдемо що Вам запропонувати. У нас Ви знайдете все, що потрібно, щоб зробити ремонт свердловинних насосів або ж ремонт відцентрових насосів.

Service.jpg Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos (Грундфос) протягом 24 годин

Якщо Ви є щасливим володарем насоса Grundfos наступних серій: SOLOLIFT2, UPS, UP, UPA, COMFORT 15-14, ALPHA2, ALPHA2 L, ALPHA1 L, ALPHA3, SCALA2, MQ, JP, Hydrojet JP, JP Booster, JPA, NS, PF , SB, SBA, UNILIFT KP, UNILIFT CC, KPC, CONLIFT, то, в разі поломки, Вам достатньо зателефонувати за телефоном нашої «гарячої лінії» та неполадки будуть усунені протягом 24 годин.

Адміністратор Сервісного центру приймає заявку на сервіс і в разі потреби організовує виїзд інженера на об'єкт. Приїхавши на місце інженер Сервісного центру проводить діагностику і визначає чи є випадок гарантійним, оцінює серйозність і причини поломки обладнання. Якщо неполадки невеликі, то ремонт насоса Грундфос буде здійснено безпосередньо на місці, а при значних - є два варіанти розвитку подій. Перший: якщо випадок гарантійний, то насос Grundfos буде замінений на новий відразу ж на місці. Другий варіант: якщо випадок є негарантійним і насос не можна відремонтувати на місці, то наш фахівець забере його в Сервісний центр для подальшого ремонту.

Якщо випадок гарантійний, то всі роботи будуть проведені абсолютно безкоштовно. Якщо ж поломка сталася з вини користувача, то послуги з діагностики та ремонту насоса оплачуються згідно тарифів Сервісного центру.


Телефон «гарячої лінії» «СЕРВІС ЗА 24 ГОДИНИ»: 095 289 17 95


Service.jpg Технічне обслуговування насосів

Регулярне проведення технічного обслуговування насосного обладнання Grundfos (Грундфос) збільшує ресурс роботи обладнання і забезпечує постійну працездатність Вашої системи водопідготовки, водопостачання, опалення, каналізації і т.д. Своєчасний ремонт та обслуговування насосів просто необхідні для нормального функціонування обладнання. Наш сервісний центр Grundfos (Грундфос) надає весь спектр послуг як по ремонту, так і з обслуговування насосів.

Service.jpg Виїзд фахівця на об'єкт

Головним принципом роботи сервісного центру «ВІК-21» є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо Вам необхідні технічні консультації або рекомендації щодо проведення тих чи інших будівельно-монтажних робіт, необхідних для правильної установки насоса, то наш фахівець приїде на місце установки насосного обладнання. У тому випадку, якщо Вам потрібно на місці здійснити ремонт СОЛОЛІФТ, ремонт заглибних насосів або ж інших моделей, то наш майстер завжди готовий виїхати на об'єкт.

Купуючи насоси Grundfos (Грундфос) у нас Ви будете забезпечені висококваліфікованим технічним обслуговуванням, гарантійним і післягарантійним ремонтом протягом всього терміну експлуатації насосного обладнання. Довірте ремонт водяних насосів справжнім професіоналам і будете задоволені результатом.

Ремонт Грундфос в Одесі

Якщо Ви шукаєте сервісний центр Grundfos в Одесі, то Ви потрапили за адресою. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і швидко і якісно вирішити будь-яку проблему з насосним обладнанням Грундфос. Наш сервісний центр Грундфос надає такі послуги:

  • Гарантійне обслуговування.
  • Діагностика і ремонт. Ремонт СОЛОЛІФТ Одеса.
  • Післягарантійне обслуговування - діагностика, ремонт, заміна запчастин, сезонна профілактика.
  • Продаж запчастин до насосів Грундфос.

ВИК-XXI — Авторизований сервісний центр GRUNDFOS / ГРУНДФОС в Одесі. Ремонт насосів Грундфос.

Контакти:

ООО "ВИК-XXI"
Сервісний центр Grundfos / Грундфос
Ремонт насосів Одеса, вул. Балківська, 130-А

Моб.: (067) 788-16-30

Моб.: (099) 788-16-30

Моб.: (095) 289-17-17

E-mail: service1@vik21.com.ua