Замовити дзвінок
Каталог товарів

Сервісний центр GRUNDFOS / ГРУНДФОС Одеса

Сервисный центр Grundfos — ремонт насосів Грундфос, введення в експлуатацію, запчастини та ремкомплекти.
Компанія "ВІК-XXI" - перший і єдиний Авторизований сервісний центр GRUNDFOS / ГРУНДФОС в Одесі. Звертаючись до нас ви завжди отримуєте сервіс, який відповідає міжнародним вимогам якості. Наш Сервісний центр оснащений сучасним обладнанням та інструментами, у нас працюють висококваліфіковані фахівці і ми завжди забезпечуємо найвищий рівень послуг з ремонту та обслуговування насосного обладнання GRUNDFOS. Підтвердженням цих слів є успішне проходження ТÜV-сертифікації від незалежної аудиторської компанії SGS і отримання міжнародного сертифікату. Якщо Вас цікавить гарантійний або післягарантійний ремонт насосів, обслуговування насосів, введення в експлуатацію насосного обладнання, то наші фахівці завжди готові допомогти. Також у нас великий склад оригінальних запчастин і ремкомплектів до насосів GRUNDFOS / ГРУНДФОС.

ПОСЛУГИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРА


Service.jpg Гарантійний та післягарантійний ремонт насосів Грундфос

Висока кваліфікація наших фахівців та спеціальне обладнання дозволяють нам запропонувати Вам оптимальні рішення по ремонту насосів: швидко і без зайвих витрат. Авторизованный сервисный центр GRUNDFOS: ремонт насосов ГРУНДФОСГарантійний ремонт насосів або ж ремонт насосних станцій здійснюється безкоштовно за наявності гарантійного талона, що підтверджує покупку у офіційного дилера Grundfos. Зауважимо, що ремонт циркуляційних насосів, як правило, не проводиться і якщо гарантійний термін не закінчився, то вони замінюються на нові з гарантії. Довірте ремонт насосів Grundfos професіоналам і тоді обладнання прослужить Вам ще не один рік.

Service.jpg Введення в експлуатацію

Правильний введення в експлуатацію забезпечує надійну і довговічну роботу насосного обладнання. Наші фахівці здійснять перевірку правильності монтажу обладнання, шаф управління, правильності підключення пристроїв автоматики і захисту, перевірять правильність підключення гідравлічних комунікацій, здійснять запуск обладнання і оформлять акт введення в експлуатацію, який забезпечить Вас гарантією на 2 роки.

Service.jpg Продаж оригінальних запчастин і ремкомплектів для всього спектру насосів Grundfos

Якість запасних частин, як і правильна експлуатація - головні умови довговічності роботи насосного обладнання. Купуючи оригінальні запчастини та ремонтні комплекти до насосів Грундфос Ви економите гроші і можете бути впевнені в їх надійності та якості. У нас Ви можете купити запчастини до насосів за низькими цінами, щоб зробити ремонт насоса своїми руками. Як відремонтувати насос Ви можете подивитися у відео-інструкціях на YouTube. Але все ж варто пам'ятати, що ремонт насоса для води - справа непроста і вимагає спеціальних знань, тому рекомендуємо при необхідності звертатися до професіоналів. До речі, якщо Ви шукаєте запчастини Grundfos (Грундфос), яких ніде немає, то телефонуйте нам, ми постараємося допомогти. Якщо ж Вам потрібні запчастини для насосної станції, то ми обов'язково знайдемо що Вам запропонувати. У нас Ви знайдете все, що потрібно, щоб зробити ремонт свердловинних насосів або ж ремонт відцентрових насосів.

Service.jpg Програма «Сервіс за 24 години»: ремонт насосів Grundfos (Грундфос) протягом 24 годин

Якщо Ви є щасливим володарем насоса Grundfos наступних серій: SOLOLIFT2, UPS, UP, UPA, COMFORT 15-14, ALPHA2, ALPHA2 L, ALPHA1 L, ALPHA3, SCALA2, MQ, JP, Hydrojet JP, JP Booster, JPA, NS, PF , SB, SBA, UNILIFT KP, UNILIFT CC, KPC, CONLIFT, то, в разі поломки, Вам достатньо зателефонувати за телефоном нашої «гарячої лінії» та неполадки будуть усунені протягом 24 годин.

Адміністратор Сервісного центру приймає заявку на сервіс і в разі потреби організовує виїзд інженера на об'єкт. Приїхавши на місце інженер Сервісного центру проводить діагностику і визначає чи є випадок гарантійним, оцінює серйозність і причини поломки обладнання. Якщо неполадки невеликі, то ремонт насоса Грундфос буде здійснено безпосередньо на місці, а при значних - є два варіанти розвитку подій. Перший: якщо випадок гарантійний, то насос Grundfos буде замінений на новий відразу ж на місці. Другий варіант: якщо випадок є негарантійним і насос не можна відремонтувати на місці, то наш фахівець забере його в Сервісний центр для подальшого ремонту.

Якщо випадок гарантійний, то всі роботи будуть проведені абсолютно безкоштовно. Якщо ж поломка сталася з вини користувача, то послуги з діагностики та ремонту насоса оплачуються згідно тарифів Сервісного центру.


Телефон «гарячої лінії» «СЕРВІС ЗА 24 ГОДИНИ»: (095) 289-17-77


Service.jpg Технічне обслуговування насосів

Регулярне проведення технічного обслуговування насосного обладнання Grundfos (Грундфос) збільшує ресурс роботи обладнання і забезпечує постійну працездатність Вашої системи водопідготовки, водопостачання, опалення, каналізації і т.д. Своєчасний ремонт та обслуговування насосів просто необхідні для нормального функціонування обладнання. Наш сервісний центр Grundfos (Грундфос) надає весь спектр послуг як по ремонту, так і з обслуговування насосів.

Service.jpg Виїзд фахівця на об'єкт

Головним принципом роботи сервісного центру «ВІК-21» є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо Вам необхідні технічні консультації або рекомендації щодо проведення тих чи інших будівельно-монтажних робіт, необхідних для правильної установки насоса, то наш фахівець приїде на місце установки насосного обладнання. У тому випадку, якщо Вам потрібно на місці здійснити ремонт СОЛОЛІФТ, ремонт заглибних насосів або ж інших моделей, то наш майстер завжди готовий виїхати на об'єкт.

Купуючи насоси Grundfos (Грундфос) у нас Ви будете забезпечені висококваліфікованим технічним обслуговуванням, гарантійним і післягарантійним ремонтом протягом всього терміну експлуатації насосного обладнання. Довірте ремонт водяних насосів справжнім професіоналам і будете задоволені результатом.

Ремонт Грундфос в Одесі

Якщо Ви шукаєте сервісний центр Grundfos в Одесі, то Ви потрапили за адресою. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і швидко і якісно вирішити будь-яку проблему з насосним обладнанням Грундфос. Наш сервісний центр Грундфос надає такі послуги:

  • Гарантійне обслуговування.
  • Діагностика і ремонт. Ремонт СОЛОЛІФТ Одеса.
  • Післягарантійне обслуговування - діагностика, ремонт, заміна запчастин, сезонна профілактика.
  • Продаж запчастин до насосів Грундфос.

ВИК-XXI — Авторизований сервісний центр GRUNDFOS / ГРУНДФОС в Одесі. Ремонт насосів Грундфос.

Контакти:

ООО "ВИК-XXI"
Сервісний центр Grundfos / Грундфос
Ремонт насосів Одеса, вул. Балківська, 130-А

Моб.: 067 788-16-30

Моб.: 099 788-16-30

Моб.: (095) 289-17-77

E-mail: service@vik21.com.ua