Замовити дзвінок
Каталог товарів

Производители

НАСОСИ ТА ІНЖЕНЕРНА САНТЕХНІКА

Інтернет-магазин vik-21.com.ua пропонує Вашій увазі насосне обладнання та інженерну сантехніку для опалення, водопостачання, каналізації та системи "тепла підлога" провідних світових брендів: GRUNDFOS, WILO, HERZ, UPONOR.

Компанія "ВІК-21" є офіційним дистриб'ютором та дилером всіх реалізованих торгових марок, тому купуючи насоси або ж сантехніку у нас Ви можете бути впевнені в якості та оригінальності товару, що купується в нас.


НАСОСНЕ ОБЛАДНАННЯ GRUNDFOS / ГРУНДФОС (ДАНІЯ)

Насосы Grundfos в ОдессеКонцерн Grundfos (Грундфос) - світовий лідер на ринку насосного обладнання. Насоси та насосні станції Grundfos (Грундфос) добре знають у всьому світі. Надійність, бездоганну якість і сервіс - ось те, що приваблює мільйони людей по всьому світу купити насос Grundfos (Грундфос). Безперечною перевагою даного виробника також є широкий асортимент насосів для опалення, водопостачання і каналізації, як побутового, так і промислового призначення. Каталог Грундфос налічує тисячі насосів, кожен з яких - вершина якості. Наші фахівці завжди готові допомогти здійснити підбір насоса Грундфос і надати необхідну консультацію. У нас Ви зможете знайти насос Grundfos, ціна якого буде для Вас прийнятною. Якщо Ви шукаєте ремонт Грундфос, то наш сервісний центр до Ваших послуг.

ЗАПІРНО-РЕГУЛЮЮЧА АРМАТУРА HERZ (ГЕРЦ)

Запорной-регулирующая арматура Herz (Герц)Herz (Герц) - високоякісна енергозберігаюча арматура для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, яка має оптимальні характеристики. HERZ Armaturen - світовий лідер у виробництві і продажі запірно-регулюючої арматури, фітингів, запірних і балансувальних вентилів, термостатичних головок і клапанів, кульових кранів, арматури для підлогового опалення, а також котельні техніки і теплових пунктів. Щорічно мільйони термостатів і регуляторів Herz (ГЕРЦ) залишають конвеєри європейських виробничих заводів і знаходять своїх покупців. Одного разу встановлений терморегулятор Herz не вимагає ремонту і техобслуговування. Технічне "ноу-хау", висока якість, багаторічний виробничий досвід, розробка нових рішень в сфері енергоефективності та досконалий дизайн забезпечують продукції Herz (Герц) великий інтерес як серед проектувальників і монтажників, так і серед кінцевих покупців.

РІШЕННЯ І СИСТЕМИ UPONOR / УПОНОР

Uponor Упонор - системы и решения для безопасного водоснабжения, энергоэффективного отопления и охлаждения и надежной инфраструктурыUponor - провідний виробник і постачальник інноваційних систем і рішень для водопостачання, енергоефективного опалення та охолодження, внутрішнього клімату приміщень, а також інфраструктури. Компанія пропонує рішення для різних сфер, включаючи житлове, комерційне, промислове і цивільне будівництво. Труба Uponor завоювала довіру як на міжнародному ринку, так і українською. Унікальна і не має аналогів система монтажу Uponor Quick Easy (Uponor Q&E), в якій використовується ефект молекулярної пам'яті труб, дозволяє здійснювати монтаж швидко і просто. Якщо вас цікавить хороша ціна на Uponor, то ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам і готові зробити для вас найпривабливішу комерційну пропозицію. А якщо ви шукаєте корисну інформацію про монтаж Упонор, то наші технічні фахівці завжди до ваших послуг.