Замовити дзвінок
Каталог товарів

Доставка

Самовивіз з нашого офісу безкоштовно*


Ми пропонуємо вам скористатися послугою «Самовивезення».

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар який Вас цікавить на нашому сайті і забрати свою покупку в нашому офісі.

При оформленні замовлення наші менеджери уточнюють зручний для Вас час приїзду за покупкою. Доставка товару в офіс на Ваше замовлення здійснюється безкоштовно*.

Доставка до відділення «Нової пошти»   


Завдяки доставці «Новою Поштою» Ви зможете отримати Ваше замовлення навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни.

Наші співробітники уточнюють наявність товару на Ваше замовлення, узгоджують з Вами адресу зручного для Вас відділення, інформують про терміни доставки вашого замовлення.

Терміни доставки до відділення «Нової Пошти» в середньому 2 - 5 днів.

Після відправки товару Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером декларації.
Уточнити конкретну дату отримання Вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова Пошта»

Вартість доставки в будь-яке відділення «Нової Пошти» можна прорахувати самостійно. При виборі способу оплати «Післяплата» плата за зворотну пересилку грошей стягується з клієнта.

В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність перед оплатою у відділенні «Нової Пошти».

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (гарантійний талон і т.д.), необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо вони були завдані з її вини.

Доставка кур'єром по місту


Адресна доставка замовлень по Одесі здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00.
Вартість доставки - 100 грн. Доставка по Одеській області 100 грн + 8 грн.
Доставка здійснюється до під'їзду будинку. Підйом товару до квартири, включаючи перший поверх, здійснюється за домовленістю і оплачується за тарифом - 20 грн. / Поверх.

Замовлення доставляється безпосередньо до Вас додому або в офіс в найкоротші терміни. При наявності товару на складі доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.

Якщо замовлення оформлене в неділю, доставка проводиться в понеділок.

Співробітники контакт-центру уточнюють наявність товару на Ваше замовлення, погоджують з Вами адресу, зручні дати і час доставки.

В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою кур'єру.

Правила

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: накладна, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію, Вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку Вашої організації. Ціна, зазначена в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни.

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується Вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару Вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру. При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При не заяві Вами при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються.В випадку питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Служба доставки: +38 (048) 788-16-30