Замовити дзвінок
Каталог товарів

Про компанію

Компанія "ВІК-XXI" - все для опалення, водопостачання і каналізації. 


Наш девіз - «Надійність. Якість. Гарантія ». Цей девіз підтверджений роками успішної роботи як в Одесі, так і по всій Україні і тісно переплітається з основними принципами нашої діяльності: надавати українському споживачеві надійне і високоякісне насосне обладнання та інженерну сантехніку; підтримувати високі стандартні обслуговування клієнтів компанії; налагоджувати міцні ділові відносини з покупцями і партнерами, засновані на взаємовигідній співпраці.

Хто ми?  

По-перше, ми - люди і працюємо ми для людей, тому завжди готові вислухати, допомогти, підказати, розповісти, підняти настрій, здивувати приємними цінами, порадувати широким асортиментом.

По-друге, ми - дружна команда професіоналів, які завжди знайдуть для Вас оптимальний варіант за ціною і якістю, вирішать будь-яку проблему, підберуть саме те, що задовольнить всі Ваші потреби.

По-третє, ми завжди говоримо на одній мові з нашими клієнтами. Навіть якщо Вам потрібен маленький циркуляційний насос, а Ви в них нічого не розумієте - звертайтеся і ми простими словами розповімо, що у нас є і для чого.

Що ми пропонуємо?

  • Насосне обладнання та інженерна сантехніка для опалення, водопостачання, каналізації та системи "тепла підлога" провідних світових брендів за розумними цінами і з офіційною гарантією. 
  • Діагностика, гарантійний та післягарантійний ремонт, технічне обслуговування насосного обладнання, введення в експлуатацію, шеф-монтаж, оригінальні запчастини, виїзд фахівця на об'єкт. 

Що у нас є?

Завжди в наявності на складі широкий асортимент насосів, комплектуючих, запчастин GRUNDFOS, а також інженерна сантехніка UPONOR і HERZ: трубопровідна арматура, запірна арматура, фітинги, фільтри грубої очистки для води, труби, шланги, запобіжно-регулююча арматура, поліпропіленова група, колектора, інструмент і матеріали ущільнювачів.

Чому ми хочемо, щоб Ви стали нашими клієнтами?

Якщо Ви думаєте, що ми, як і всі спекулянти, хочемо заробити на Вас, то ми Вас переконувати не будемо. Ми поважаємо будь-яка думка;) Але ми точно знаємо, справжнє щастя не в грошах, а в тому, щоб бути корисними людям і суспільству в цілому. Дуже віримо, що те, що ми робимо корисно для всіх наших клієнтів і робить їх життя простіше, приємніше і комфортніше.

Чому нам можна вірити?

17 років на ринку - великий термін. Були підйоми, спади, помилки, розчарування, але ми йдемо вперед, ростемо і розвиваємося, адже знаємо, що можемо бути корисними для людей. За цей час нашими клієнтами стали сотні компаній різних галузей економіки, були здійснені поставки тисяч одиниць насосного обладнання, було реалізовано понад 324 великих проектів. За роки роботи ми зарекомендували себе як надійні партнери і заслужили довіру наших клієнтів. Ми дорожимо своєю діловою репутацією і піклуємося про збереження заслуженої довіри, тому робимо все можливе, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені.

Чому ми?

Ми знаємо про насосах, насосному обладнанні, інженерної сантехніки все.