Замовити дзвінок
Каталог товарів

Grundfos Alpha2 New - просте і швидке гідравлічне балансування системи опалення

17.11.2018
Grundfos Alpha2 New - просте і швидке гідравлічне балансування системи опалення

Нові циркуляційні насоси Grundfos Alpha2 вже у нас на складі, а значить саме час познайомити вас з ними ближче. У чому ж головна особливість оновлених Alpha2? Звичайно ж, в тому, що насоси Alpha2 тепер оснащені функцією балансування системи опалення, яка раніше була доступна тільки в дорожчої моделі Grundfos Alpha3. Завдяки цій функції здійснити гідравлічне балансування системи можна дуже швидко і легко. Для цього потрібно просто мати насос Alpha2, модуль зв'язку Alpha Reader і мобільний додаток Grundfos GO Balance. Насос, взаємодіючи з користувачем через мобільний додаток Grundfos GO Balance, аналізує гідравлічні характеристики системи опалення і видає рекомендації по налаштуванню запірно-регулюючих клапанів. Функція балансування - безперечна перевага як для монтажників, так і домовласників.

Про головну особливість Grundfos Alpha2 New розповіли, тепер давайте більш детально його розглянемо.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 - просте і швидке гідравлічне балансування системи опалення.

Що таке Grundfos Alpha2?

Циркуляційні насоси Alpha2 концерну Грундфос - це шедевр інновацій, в якому найвища енергоефективність поєднується з неперевершеною надійністю. Вони призначені для циркуляції води або розчинів гліколю в регульованих системах опалення і в системах опалення зі змінною витратою. Крім цього, насоси можуть застосовуватися для циркуляції в системах гарячого водопостачання та кондиціонування.

У чому основна перевага Grundfos Alpha2 New?

Оновлений насос Alpha2 допомагає значно зменшити витрати на опалення (до 20%). В цьому і полягає його головна перевага і його головне призначення. Можна сміливо сказати, що Grundfos Alpha2 створений, щоб економити на опаленні найпростішим і доступним шляхом. І таки да, він відмінно справляється з цим завданням. А крім того, він споживає дуже мало електроенергії, тому що відповідає міжнародним стандартам енергоефективності. За результатами випробувань VDE насос Alpha2 є найбільш енергоефективним циркуляційним насосом на ринку завдяки покращеному двигуну і оптимізованої гідравліці.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 - просте і швидке гідравлічне балансування системи опалення.

Які додаткові переваги має Alpha2 New?

У циркуляційного насоса Grundfos Alpha2 так багато переваг, що всіх їх неможливо назвати, тому ми вибрали основні і готові поділитися з вами:

 1. Захист від блокування ротора - функція автоматичної деблокування вала, яка знижує необхідність проведення позапланового обслуговування.
 2. Захист від сухого ходу - вбудована активний захист гарантує включення насоса виключно за наявності води, забезпечуючи тим самим тривалий термін безвідмовної експлуатації насоса.
 3. Немає необхідності настроювання - AUTOADAPT автоматично знаходить оптимальну робочу точку для максимального комфорту. Насос все зробить за вас.
 4. Безкомпромісна енергоефективність - завдяки поліпшеному двигуну і гідравліки насос є найефективнішим на ринку в своєму класі за даними тестів VDE.
 5. Конструкція, стійка до корозії і конденсату - катафорезного покриття і покращена конструкція для відведення конденсату від клемних блоку дозволяють Alpha2 перекачувати рідину з температурою від + 2 ° C при будь-якій температурі навколишнього середовища і будь-якої вологості.
 6. Поліпшені пускові характеристики - тепер навіть у разі тривалого простою насоса не потрібно ніякого додаткового втручання для пуску насоса. Якщо насос «закисне», то за рахунок збільшеного пускового моменту Alpha2 і вібрації ротора при старті насоса будь відкладення будуть руйнуватися.
 7. Захист від намагнічених частинок - керамічний вал гарантує захист від намагнічених частинок, що знаходяться в рідині, що перекачується, що запобігає можливості їх відкладення в критично важливих зонах насоса.
 8. Легкий монтаж і підключення - адаптер Alpha робить підключення до мережі швидким і простим.
 9. Режим «Літо» - дозволяє запобігти утворенню відкладень протягом тривалого простою системи, тим самим збільшуючи термін служби насоса і системи в цілому. При використанні цього режиму в літній період насос буде щодня здійснювати промивку системи на мінімальній швидкості протягом двох хвилин.
 10. Доступна ціна - ціна дійсно доступна для насоса настільки високої якості, енергоефективності та функціоналу.
 11. Наявність теплоізоляційного кожуха - захисний кожух знижує тепловтрати системи, тим самим, зменшуючи витрати на електроенергію, а також запобігає можливість отримання опіку про корпус насоса.
 12. Функція нічного режиму - автоматично знижує напір насоса при переході котла в економічний режим.
Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 - просте і швидке гідравлічне балансування системи опалення.

В яких режимах працюють нові Grundfos Alpha2?

Особливістю даного циркуляційного насоса є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і управління одним натисканням, що дозволяє швидко вибрати будь-який з режимів. Насоси Grundfos Alpha2 NEW оснащені 12 режимами управління:

 1. 3 режиму фіксованого швидкості - можна встановити одну з трьох фіксованих швидкостей обертання валу електродвигуна для систем з постійною витратою.
 2. 3 режиму пропорційного тиску - тиск змінюється пропорційно і рекомендується для систем зі змінною витратою.
 3. 3 режиму постійного тиску - тиск підтримується незалежно від витрати. Режим рекомендується для систем «тепла підлога», одно- і двотрубних систем опалення з нечастими змінами витрати.
 4. режим AUTOADAPT - найбільш енергоефективний режим для роботи в контурі з радіаторами.
 5. літній режим - функція річного режиму призначена для захисту насоса і зворотних клапанів від «закисання» під час літнього сезону.
 6. нічний режим - в даному режимі автоматично знижується напір насоса при переході котла в економічний режим.
Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 для балансування системи опалення.

У режимі управління AUTOADAPT Alpha2 New аналізує навантаження на систему опалення та оптимізує свою роботу, щоб дотримати баланс між максимальним рівнем комфорту і мінімальним енергоспоживанням. AUTOADAPT - це заводська настройка, яку рекомендується використовувати для 80% систем.

У чому перевага Grundfos Alpha2 для монтажників?

Як ми вже не раз писали вище, Alpha2 New - це не тільки циркуляційний насос, але ще й інструмент для проведення балансування системи опалення. За допомогою Alpha2, Alpha Reader і додатки GO Balance ви зможете швидко і просто без будь-якої додаткової підготовки проводити професійну балансування більшості систем опалення (двотрубні, променеві, тепла підлога). Всього за 1 годину ви зможете отбалансировать систему опалення для будинку в 200 м2. До того ж, все це з Alpha2 New ви зробите без зайвої біганини, тому що можна не відходити від радіаторів, адже всі дані про систему будуть у вас в руці в мобільному пристрої. Ви будете бачити все значення витрати через кожен окремий радіатор не відходячи від нього. Немає необхідності спускатися постійно в підвал, для перевірки значення витрати на кожній гілці, при балансуванні всіх радіаторів.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 для балансування системи опалення. Як провести балансування системи опалення за допомогою Alpha2.

Як провести балансування системи опалення за допомогою Alpha2?

Як ми вже говорили, з насосом Grundfos Alpha2, Alpha Reader і додатком Grundfos GO Balance здійснити дуже просто і легко навіть для новачка. Головне - почати, а далі додаток саме розповість що і як робити. Не вірите? Тоді ось вам коротка інструкція, прочитавши яку ви переконаєтеся в тому, що все дійсно простіше простого:

 1. Завантажте на смартфон додаток Grundfos GO Balance.
 2. Встановіть насос Alpha2.
 3. Відкрийте програму, воно буде давати вам необхідні рекомендації.
 4. Дотримуючись вказівок по налаштуванню. Помістіть Alpha Reader на насос.
 5. Перекрийте всі термостати в доме.Также перекрийте систему «тепла підлога» і всі інші нагрівальні елементи в системі. Після цього додаток покаже нульовий витрата. Тепер можна почати процес вимірювання.
 6. Почніть з першого приміщення в будинку - наприклад, з передпокою. Введіть дані, які запитує додаток, наприклад, розмір приміщення. А також вкажіть розмір і тип радіатора. Потім додаток виміряє витрата і натиск для даного радіатора. Після цього робота з цим приміщенням буде завершена і можна переходити до наступного приміщення.
 7. Повторіть цю процедуру для кожного приміщення в будинку.
 8. Потім додаток виміряє базове значення витрати. Після цього можна починати балансування системи.
 9. Додаток автоматично розрахує рекомендовані значення витрати для кожного радіатора. Налаштуйте необхідна витрата за допомогою балансування вентиля. Після балансування кожного окремого радіатора система опалення буде отбалансировал повністю.
 10. По завершенню балансування додаток створить докладний звіт, який можна легко зберегти або відправити клієнту.
Як повести балансування системи опалення за допомогою циркуляційного насоса Grundfos Alpha2?

Навіщо проводити балансування системи опалення?

Правильне регулювання системи опалення за допомогою гідравлічного балансування вирішує проблему нерівномірного розподілу тепла. У отбалансировал системі подача тепла в усі радіатори здійснюється рівномірно і ефективно, що дозволяє підтримувати комфортні температури у всіх кімнатах.

Комфорт - не єдина перевага отбалансировал системи опалення. Не менш важливим в сучасних реаліях є те, що правильно проведена балансування допомагає значно економити паливо і електроенергію.

Що дає гідравлічна балансування з використанням Grundfos Alpha2?

Ключові переваги гідравлічного балансування опалювальних систем з використанням рішення Grundfos:

 • зниження витрат на паливо до 20%;
 • термін окупності додаткових витрат - менш 1 року;
 • зниження витрат на обладнання опалювальної системи до 10%;
 • усунення шуму води в термоголовка радіаторів;
 • простий і швидкий процес - близько 1 години для будинку 200 кв. м;
 • детальний звіт за результатами балансування в електронному вигляді, готовому до друку.
Чому системи, які отбалансовані працюють краще і обходяться дешевше? Як повести балансування системи опалення за допомогою циркуляційного насоса Grundfos Alpha2?

Чи можна провести балансування вже існуючої системи опалення з насосом іншого бренду?

Можна і навіть потрібно. Так як всі циркуляційні насоси мають стандартну монтажну довжину 180 або 130мм, то для проведення балансування існуючої системи досить тимчасово поміняти встановлений насос на Alpha2 New і провести балансування, після чого повернути колишній насос на місце.

Де купити нові насоси Grundfos Alpha?

Звичайно ж, у офіційного дилера Грундфос в Одесі - у нас: вул. Балківська, 130-А. Або ж оформити замовлення в нашому інтернет-магазині Циркуляційні насоси Grundfos Alpha2

До речі, для монтажних організацій і оптових покупців у нас діє система знижок, тому ціна, зазначена на сайті, неостаточна.

Grundfos Alpha2 - краще енергоефективне рішення для будь-якої системи опалення

Якщо вам потрібно найкраще обладнання, в якому енергоефективність поєднується з експлуатаційною надійністю і простотою монтажу, насос ALPHA2 - очевидний вибір. Створений з урахуванням багаторічного досвіду виробництва серії високоякісних насосів, модернізований ALPHA2 уособлює технологію майбутнього.

До того ж, незаперечним є той факт, що Grundfos Alpha2 - найбільш енергоефективний насос в світі, тому що його індекс енергоефективності (EEI 0,15) значно випереджає вимоги Директиви ЄС про енергоспоживаючі продукти.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...