Замовити дзвінок
Каталог товарів

Новинка Grundfos - циркуляційний насос ALPHA1 L: особливості та переваги

01.05.2018
Новинка Grundfos - циркуляційний насос ALPHA1 L: особливості та переваги

Насоси Grundfos Alpha1 L вже у нас на складі! У рейтингу питань, з якими нам дзвонять щодня, питання «А у вас є котловий насос Грундфос?» займає почесне третє місце після питань про Scala2 і Sololift2. І тепер на це питання ми сміливо можемо відповісти «Так, є», адже Alpha1 L - універсальний циркуляційний насос для котлів. Він підходить для 95% опалювальних котлів, вже оснащених циркуляційними насосами Grundfos. Це стало можливим завдяки компактній конструкції, простому підключенню до сигнальних кабелів котла (PWM), спеціально розробленому робочому колесу і стійкості до більш високих температур навколишнього середовища (до 55 °C). Так що, якщо вам потрібно модернізувати котел або замінити вбудований насос, що вийшов з ладу, і зробити все швидко, легко і без зайвих доробок, то у нас завжди в наявності Alpha1 L.

Alpha1 L Grundfos - це не тільки насос для котла. Він має всі переваги насосів для опалення Grundfos і підходить для установки в будь-якій системі опалення, як в уже діючої (для заміни несправного насоса, підвищення ефективності системи), так і в системі опалення будівель, що будуються. Він призначений для циркуляції рідин у всіх видах опалювальних систем з постійною або змінною витратою. Насос розроблений спеціально для швидкої установки, тому його конструктивною особливістю є сумісність з моделями насосів Grundfos, яка випускались раніше. Циркуляційний насос Alpha 1 L завжди готовий замінити свій аналог без зайвого клопоту.

Alpha 1 L Grundfos (Альфа Грундфос) - циркуляційний насос котловий насос для швидкого встановлення або заміни.

На цьому переваги нового насоса для опалення Alpha1 L не закінчуються, а тільки починаються. Давайте розглянемо, чим же ще він відрізняється від інших циркуляційних насосів, в чому його особливості та переваги.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Насос Alpha1 L Grundfos допомагає значно скоротити витрати, завдяки низькому споживанню електроенергії. Він оснащений найсучаснішим енергоефективним (енергозберігаючим) двигуном, який використовує менше енергії для роботи, ніж старіші моделі, а значить сприяє зниженню експлуатаційних витрат. Ви зможете зменшити річне споживання електроенергії до 50 кВт/год, оновивши старий встановлений насос на високоефективний Alpha1 L і, таким чином, забезпечити собі значну економію. Якщо потрібен насос для модернізації системи опалення з метою підвищення її ефективності, то циркуляційний насос Grundfos Alpha1 L - ідеальний варіант.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha 1 L (Грундфос Альфа 1 Л) - насос для системи опалення, насос до котла.

ВИСОКІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Alpha1 L обладає надійною конструкцією, відрізняється підвищеною зносостійкістю і цілком може вважатися еталоном якості циркуляційних насосів, завдяки використаним у виробництві високоякісним матеріалам і найкращим компонентів попередніх моделей Grundfos Alpha. Вал і підшипники виготовлені з кераміки, а значить менш схильні до відкладенню накипу і налипанню намагніченої стружки, що забезпечує тривалий термін служби насоса. Разблокірувальний гвинт знаходиться у вільному доступі з передньої панелі.

5 попередньо встановлених режимів роботи + регулювання за допомогою PWM

Alpha1 L має різні режими управління, вибір яких залежить від потреб тієї чи іншої системи:

  • 3 режими управління з постійною швидкістю
  • Режим постійного тиску для теплих підлог
  • Режим пропорційного тиску для радіаторних систем.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко і точно перенастроювати насос в один із зазначених режимів роботи.

Також варто відзначити ще 1 режим -

  • Зовнішнє регулювання за допомогою сигналу PWM.

Необхідне для регулювання порівняння заданого і фактичного значень проводиться зовнішньою автоматикою. У якості керуючої величини від зовнішнього управління на насос подається сигнал PWM. Генератор сигналу PWM передає на насос періодичну серію імпульсів (ступінь вимірювання). Керуюча величина визначається співвідношенням тривалості імпульсу до тривалості імпульсного періоду. Ступінь виміру вказується в якості безрозмірного передавального числа, відповідного значенню від 0 до 100%.

Широкий вибір налаштувань насоса Грундфос Альфа 1 Л в повній мірі забезпечує правильну роботу будь-якої системи опалення, в тому числі радіаторних систем, систем підігріву підлоги або систем гарячого водопостачання.

Котловий насос Grundfos Alpha1 L (Грундфос Альфа 1) - найкращий насос до котла. Циркуляційний насос, який вирішить усі проблеми.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Alpha1 L працює з надзвичайно низьким рівнем шуму, тому він не буде заважати нікому в будинку. Величезною перевагою насоса є те, що на максимальних швидкостях його робочий шум знаходиться в межах 43 дБ(A), а значить насос працює практично безшумно.

ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Насос Alpha 1 L розроблений спеціально для швидкої і легкої установки. Його конструкція дозволяє без зайвих складнощів замінити старий насос на новий в існуючій системі опалення або в котлі, а також без особливого клопоту встановити в нову систему. Заміна насоса полягає в установці нового насоса з відповідною довжиною корпусу або в підключенні модуля головної частини до існуючої равлику насоса.

Alpha1 l Grundfos - энергоефективний циркуляційний насос для опалення Грундфос. Насоси Альфа Грундфос - вершина якості.

Додаток GRUNDFOS GO REPLACE

Покрокова інструкція по установці насоса Alpha1 L Grundfos доступна на вашому смартфоні, завдяки новому додатку GO Replace. Інструкція інтуїтивно зрозуміла і допоможе вам легко реалізувати процес заміни насоса і зайнятися іншими справами.

Також розумне застосування допоможе:

  • Зробити правильний вибір насоса для заміни. Для цього потрібно всього лише зробити знімок старого насоса і ввести в програму його номер, а вона автоматично підбере найкращу пропозицію.
  • Вибрати правильний режим управління. Додаток пропонує правильний режим управління, швидкості і тиску.
  • Розрахувати економію електроенергії. Grundfos GO Replace розраховує передбачувану економію для конкретного насоса і може скласти більш детальний звіт для власника будинку.

Циркуляційні насоси Grundfos Alpha1 L - вершина якості і функціональності, недосяжна для інших виробників

Переваги насоса Alpha1 L безперечні, а недоліків він, на нашу думку, не має. Якщо ви шукаєте енергоефективний насос з високими показниками якості для підвищення ефективності існуючої системи опалення або заміни насоса, що вийшов з ладу, то циркуляційний насос Грундфос Альфа 1 Л - саме те, що вам потрібно. Якщо ж вам потрібен котельної насос Grundfos для заміни несправного або низькоефективного, то вибір очевидний - Alpha1 L.

Якщо ви хочете дізнатися більше про насоси Грундфос, телефонуйте нам, а краще приходьте. Ми все розповімо і покажемо. До речі, купити Alpha1 L Grundfos ви можете вже сьогодні у нас на сайті або в офісі.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
  • Коментарі
Завантаження коментарів...