Замовити дзвінок
Каталог товарів

Дренажний насос Grundfos Unilift CC - висока надійність і якість за доступною ціною

07.05.2018
Дренажний насос Grundfos Unilift CC - висока надійність і якість за доступною ціною

Життя в приватному будинку не завжди безтурботна, а скоріше навпаки, наповнена постійними турботами про його облаштуванні. А іноді ще й форс-мажори трапляються або виникають проблеми, які необхідно негайно усувати. Наприклад, частою проблемою в заміських будинках є затоплення підвалів ґрунтовими водами, дощовою або талою водою. На щастя, ця проблема легко вирішується за допомогою дренажного насоса. Насос допомагає швидко і без зайвого клопоту прибрати воду з підвалу і не витрачати сили і час на вичерпування води підручними засобами. До речі, дренажний насос стане в нагоді не тільки для відкачування води з підвалу, але і підійде для вирішення найрізноманітніших завдань водовідведення - відведення стоків від пральної або посудомийної машини, від душа, відкачка води з басейнів, ставків, різних ємностей, осушення будь-яких затоплених приміщень. Побутовий дренажний насос значно полегшує заміське життя і він просто необхідний в приватному будинку. Кращий варіант для побутових потреб - погружной дренажний насос з вбудованим поплавком, наприклад, Grundfos Unilift CC (Грундфос Уніліфт). Якщо вода піднімається, то поплавковий механізм включає насос, якщо вода пішла - вимикає. Чим ще хороший цей дренажний насос Грундфос ми зараз розповімо.

Дренажний насос Grundfos Unilift (Грундфос Унилифт) - висока якість і надійність. Купити насос для відкачки в Одесі.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ GRUNDFOS UNILIFT CC

Unilift CC являє собою одноступінчатий, погружной, дренажний насос, який призначений для перекачування чистої та забрудненої води без волокнистих включень з твердими частинками до 10 мм. Насоси даної серії підходять як для стаціонарної, так і для тимчасової установки. Вони оснащені зворотним клапаном з поворотним диском на вихідному отворі, що запобігає зворотний потік з системи трубопроводу. У комплект поставки входить перехідник, який забезпечує надійне з'єднання з вихідними отворами 3/4 дюйма, 1 дюйма або 1 1/4 дюйма. Насос Grundfos Unilift CC виготовлений з міцного композиту і високоякісної нержавіючої сталі.

Технічні характеристики насосу UNILIFT CC / УНІЛІФТ

Grundfos Unilift CC: технічні характеристики. Купити дренажний насос Грундфос Уніліфт в Одесі.

ОСНОВНІ ГАЛУЗІ ВИКОРИСТАННЯ GRUNDFOS UNILIFT CC

Насос Unilift CC має широку сферу застосування, завдяки чому його можна вважати універсальним насосом для водовідведення. Це не тільки насос для відкачування брудної води. Він ефективно справляється з безліччю завдань, в тому числі:

 • Відведення води з затоплених приміщень.
 • Перекачування господарсько-побутових стоків від пральних і посудомийних машин, душових, раковин, розташованих нижче рівня каналізаційної системи.
 • Перекачування води з річок, озер, ставків.
 • Забезпечення циркуляції та аерації штучних водойм.
 • Осушення свердловин, колодязів, водойм, фонтанів.
 • Перекачування води для басейнів.
 • Заповнення або спорожнення ємностей (баки, контейнери, водоотстойнікі і т. П.).
 • Зниження рівня грунтових вод.
 • Перекачування дренажної, дощової, паводкової води.
 • Збір поверхневих незабруднених вод від відсотків і колекторів.

КОНСТРУКЦІЯ заглибних насосiв GRUNDFOS UNILIFT CC

Всі дренажні насоси Грундфос мають міцну конструкцію, високою якістю і підвищеною надійністю. Unilift CC не виняток, втім, як і інші Уніліфт. Він являє собою одноступінчатий погружной насос з вертикальним і горизонтальним вихідними патрубками, які забезпечують простоту і зручність монтажу. Робоче колесо напіввідкрите багатоканальне з вільним проходом 10 мм. Знімне підстава забезпечує практично повне відкачування, залишаючи шар води завтовшки всього 3 мм, який легко можна видалити ганчіркою.

Насос Unilift CC Grundfos виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність і надійність. Всі деталі проточної частини виготовлені з міцного композитного матеріалу і хромонікелевої сталі.

Насос для відкачки - Grundfos Unilift CC (Грундфос Уніліфт) 
допоможе швидко відкачати воду із подвала, а також в рішенні інших задач водовідведення. Насоси для дренажу Одеса.

Електродвигун насоса однофазний, асинхронний. Напруга 1 х 230 В, клас захисту IP 68, клас ізоляції B (130 ° C), для Unilift СС 7 - F (150 ° C). Двигун має вбудований термовиключатель, який відключає його у разі перегріву або перевантаження. При охолодженні до нормальної температури, двигун автоматично перезапускається. Двигун охолоджується рідиною, що перекачується. Кабель живлення і кабель поплавкового вимикача приєднуються через герметичні кабельні вводи для надійного захисту двигуна.

Grundfos Unilift CC - дренажний насос для будь-яких задач водовідведення. Купити Грундфос Уніліфт в Одесі.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ UNILIFT CC / УНІЛІФТ ГРУНДФОС

Насоси Грундфос - це неперевершена надійність, якість і постійне вдосконалення, тому Grundfos - насосний бренд # 1 в світі, а вироблені концерном насоси найкращі. Дренажний насос Grundfos Unilift - яскравий приклад надійності і якості насосного обладнання даного бренду. Всі його переваги назвати складно, але ми вибрали самі основні:

• Висока зносостійкість

Дренажний насос Grundfos Unilift CC виготовлений з міцних і якісних матеріалів, що забезпечує його довговічність. Зокрема, сітчастий фільтр насоса виконаний з нержавіючої сталі, а основні частини, такі як муфта і корпус насоса, виконані з формованих композитних матеріалів, які є корозійностійкими.

• Два напірних патрубка

Насоси Unilift CC мають горизонтальний і вертикальний вихідні патрубки, що забезпечує простоту і зручність установки. Можна вільно вибрати потрібний патрубок і приєднати його до розведення, а невикористаний патрубок закрити заглушкою, яка входить в комплект поставки. Наявність двох патрубків - безперечна перевага насоса, особливо якщо він вбудовується в уже існуючу дренажну систему.

• Автоматичне видалення повітря.

Завдяки вбудованому в ручку відводом повітря (клапану для видалення повітря), погружной насос Grundfos Unilift CC підходить для перекачування води з великим вмістом повітря або ж роботи в періодично повністю осушаемой ємності.

• Відкачування води до рівня в 3 мм.

Особливістю конструкції даного насоса для дренажу та відкачування є знімний всмоктуючий фільтр, тому він підходить для низьких рівнів всмоктування. При знятому підставі насос Unilift CC здатний відкачати воду до рівня в 3 мм. Залишки води легко і швидко можна витерти.

• Вбудований зворотний клапан.

Дренажний насос для брудної води Grundfos Unilift CC оснащений вбудованим зворотний клапан, який перешкоджає поверненню відведеної води назад в насос.

• Вбудований тепловий захист.

Unilift CC має вбудований термовиключатель, який автоматично вимикає насос в разі перегріву з метою запобігання пошкоджень двигуна. Коли електродвигун охолоджується до нормальної температури, насос перезапускается.

• Поплавковий вимикач.

Моделі Grundfos Unilift CC з поплавком дуже прості в управлінні. Поплавковий вимикач забезпечує насосу автоматичну роботу. Він включає і вимикає його тоді, коли це потрібно. Для цього достатньо просто поставити необхідний рівень включення / вимикання шляхом регулювання довжини кабелю поплавця. А далі все просто. Поплавок тримається на рівні води. Коли він піднімається, дренажний насос автоматично включається, а коли опускається, то насос вимикається.

• Повний комплект поставки

У комплекті з насосом Уніліфт СС Грундфос, крім двох напірних патрубків і заглушки, йдуть і інші додаткові компоненти: насадка-перехідник зі змінним діаметром 3/4 ", 1", 1 1/4 ", яка допомагає скорегувати діаметр труби; зворотний клапан, який може бути встановлений в перехідник; коліно 90 ° діаметром 11/4 ".

• Ефективне охолодження електродвигуна

Насос Grundfos Unilift CC обладнаний кожухом охолодження, що забезпечує охолодження двигуна насоса перекачується водою. Завдяки цьому двигун не перегріється при довгому і безперервному функціонуванні, навіть в тих випадках, коли насос занурений в воду не повністю.

• Повна герметичність кабельного вводу

Концерн Grundfos відповідально ставиться до питань безпеки продукції, що випускається, тому на всіх дренажних насосах, в тому числі і Unilift CC, є спеціальна гумова прошарок, яка забезпечує повну герметичність кабельного вводу та робить з'єднання максимально безпечним. Цей додатковий захист забезпечує надійну роботу двигуна.

• Кабель довжиною 10 м

Unilift CC оснащений довгим кабелем, що робить експлуатацію Дренажник більш зручною.

• Безперервна робота

Дренажний насос Grundfos Unilift CC призначений для тривалої і безперервної роботи. Максимальне число пусків-зупинок в зануреному стані становить 100 на годину.

Grundfos Unilift CC - дренажний насос, насос для відкачування, насос для брудної води. Грундфос Уніліфт Одеса.

ЯК ПІДІБРАТИ НАСОС GRUNDFOS UNILIFT CC?

Правильний підбір насоса багато в чому визначає як він буде справлятися з поставленннимі завданнями. Перш ніж купити дренажний насос Грундфос необхідно чітко визначити передбачувані області його застосування і окреслити коло проблем, з якими він повинен справлятися. Далі необхідно оцінити напірно-витратні характеристики насоса. Grundfos Unilift CC за своїми характеристиками прекрасно підходить для побутового дренажного застосування, але важливо правильно підібрати типорозмір насоса. Як це зробити? Приїхати до нас і ми все розповімо і пояснимо.

Якщо все-таки хочеться підібрати насос самостійно, то спрощений алгоритм підбору насоса складається в розрахунку витрати та напору. Наприклад, у вас є підвал розміром 2x3x4 м і потрібно, щоб дренажний насос видаляв воду не більше, ніж за 4 години. Для початку розраховуємо обсяг підвалу: 2x3x4 = 24 м3. Потім визначаємо необхідну подачу: 24: 4 = 6 м3 / год. Розрахувати натиск теж не складно. Припустимо, ваш підвал знаходиться на 2м нижче рівня землі, а відстань до стічної канави становить 20 м. З урахуванням того, що 1 м по вертикалі відповідає 10 м по горизонталі, ми можемо припустити, що нам потрібен насос, який зможе підняти воду мінімум на 4м: 2 + 20: 10 = 4 м. До отриманого значення додаємо 2-3 м, тому що виробник вказує на насосі максимальні характеристики, а нам треба, щоб був запас і насос працював в нормальних умовах. Таким чином, виходить, що нам потрібен Unilift CC Grundfos з напором 6-7 м і витратою 6 м3 / год. Дивимося криві характеристик і бачимо, що нашим вимогам відповідає Unilift CC 9 A1.

Ще раз відзначимо, що даний розрахунок є приблизними і не враховує безліч важливих моментів, тому, все ж, краще звернутися до фахівця для правильного підбору дренажного насоса. Якщо ви самі вирішили який насос вам потрібен, то самі несете відповідальність за правильність вибору.

Нижче наведена схема установки, яка вказує максимальні довжини вертикального і горизонтального ділянок напірного трубопроводу діаметром DN32 при подачі 2 м3 / год. При виборі насоса для водовідведення Grundfos Unilift CC можна керуватися цією схемою, але, знову ж таки, не всі важливі моменти враховані і не факт, що насос за схемою буде підібраний правильно. І ми знову наполегливо рекомендуємо в питанні підбору довіритися професіоналам. Приходьте до нас і ми безкоштовно підберемо насос, який оптимально підійде для всіх ваших завдань.

Як швидко відкачати воду із підвалу? Grundfos Unilift CC (Грундфос Уніліфт) - оптимальне рішення для водовідведення. Дренажні насоси Грундфос Одеса.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ДРЕНАЖНОГО НАСОСА GRUNDFOS UNILIFT CC

Дренажний насос Grundfos Unilift CC: габаритні розміри. Купити Грундфос Уніліфт Одеса.

МОНТАЖ НАСОСА UNILIFT CC

Монтаж дренажного насоса Grundfos Unilift CC (Грундфос Уніліфт)

Примітка: допускається монтаж насоса в горизонтальному або похилому положенні. При цьому напірний патрубок повинен бути розташований у верхній точці, рівень води - завжди вище приймальні сітки насоса.

GRUNDFOS UNILIFT CC - найвища якість за доступною ціною

Дренажний насос Unilift CC (Уніліфт Грундфос) - надійний, високоякісний, багатозадачність насос, який буде працювати роками і не буде доставляти клопоту. Купити Grundfos Unilift CC за хорошою ціною ви завжди можете у нас в магазині в м Одеса або ж в нашому інтернет-магазині vik-21.com.ua. Ми даємо офіційну гарантію Grundfos, а значить ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний, якісний продукт і завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку нашого сервісного центру Грундфос.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...