Замовити дзвінок
Каталог товарів

Насосна установка Grundfos JPA PT - нова станція Грундфос для водопостачання приватних будинків

23.02.2017

Насосна установка JPA PT Grundfos (Грундфос)

Організація водопостачання приватного будинку - дуже важливе завдання, без правильного вирішення якої неможлива комфортне життя. Складно уявити собі затишний і зручний будинок без води, а значить без санвузла та обладнаній кухні. Якщо для когось посудомийна і пральна машини не є предметами першої необхідності, то, напевно, туалет потрібен всім. Адже краще коли він в будинку, а не на вулиці? А як приємно прийняти ванну після важкого трудового дня, в той час як пральна машина пре брудну білизну, а посудомийна - миє посуд. Загалом, важко переоцінити всю красу життя в будинку з водопроводом. Якщо Вам не подобається ходити в туалет у дворі або ж носити в будинок воду відрами, тоді саме час зайнятися пристроєм системи водопостачання Вашого будинку. До речі, коли живеш в приватному будинку важливо не тільки провести воду в будинок, а й налагодити її використання в сільськогосподарських цілях, наприклад для поливу саду або городу. З усіма цими завданнями, і не тільки з цими, успішно впорається насосна установка JPA PT від концерну Grundfos (Грундфос). Ця новинка датського виробника насосного обладнання вже встигла завоювати європейський ринок і впевнено виходить на український.

Насосна станція Grundfos JPA PT - установка для водопостачання нового покоління

JPA PT є повністю укомплектовану і готову до підключення і подальшої експлуатації станцію водопостачання. Вона не вимагає покупки додаткових пристроїв і готова до роботи відразу ж після підключення до системи.

Область застосування насосної установки Grundfos JPA PT

Насосна станція для приватного будинку JPA PT Grundfos (Грундфос) може успішно використовуватися для виконання широкого ряду завдань. Її функціональні можливості покривають практично всі потреби заміського (дачного) водопостачання. До основних сфер застосування станції JPA PT можна віднести:

 1. Водопостачання в приватних будинках.
 2. Подача води з колодязів і накопичувальних баків.
 3. Підвищення тиску в існуючих системах водопостачання.
 4. Садівництво.
 5. Сільське господарство.

Комплектація насосної станції Grundfos JPA PT (Грундфос)

Як уже зазначалося JPA PT є автоматичною комплектної установкою водопостачання, до складу якої входять:

 • самовсмоктуючий насос JPA з вбудованим ежектором;
 • мембранний напірний бак 20л (JPA PT-H з горизонтальним баком), або мембранний напірний бак 18л (JPA PT-V з вертикальним баком);
 • реле тиску, манометр, а також кабель зі штекером із заземлюючим контактом.

Основні характеристики насоса для води Grundfos JPA (Грундфос)

Насос для води JPA Grundfos. Характеристики.

Насоси JPA, які входять до складу установок Grundfos JPA PT - це зважені відцентрові моноблочні насоси з чавунним корпусом. Цей водяний насос має вбудований ежектор, який знижує тиск і тим самим сприяє підняттю води до насоса. Ежектор піднімає воду з глибини 8 метрів, а це дуже хороша всмоктувальна здатність.

Насос для водопостачання Grundfos JPA призначений для перекачування чистих, маловязких і вибухобезпечних рідин, які не містять твердих включень або волокон, здатних надати механічне або хімічний вплив на насос

Насос для води JPA Grundfos. Характеристики. Переваги. Купити насос Грундфос в Одесі. Насос для води JPA Grundfos. Характеристики. Переваги. Купити насос Грундфос в Одесі.

У Таблиці 1 представлені матеріали з яких виконані основні деталі насоса, що знаходяться в постійному контакті з водою. У Таблиці 2 вказані матеріали напірного бака і шланга.

Переваги та особливості насосної установки Grundfos JPA PT

Насосна станція JPA PT володіє численними перевагами, які роблять її дуже привабливою для тих, хто шукає станцію водопостачання для приватного будинку. Серед головних переваг цієї станції Грундфос можна назвати:

 1. Багатозадачне використання. Станція успішно може застосовуватися для виконання самих різних завдань водопостачання.
 2. Простота монтажу і установки. Насосна установка JPA PT Grundfos (Грундфос) досить швидко і легко монтується в систему, після чого її потрібно всього лише підключити до мережі і залити водою перед першим запуском.
 3. Автоматична робота. Завдяки тому, що в комплект станції входить реле тиску і бак, вона включається і вимикається автоматично.
 4. Самовсмоктування з глибини до 8 м. При цьому, станція Grundfos JPA PT зберігає високу всмоктувальну здатність навіть при наявності в перекачується воді дрібного піску або бульбашок повітря.
 5. Зручність експлуатації.
 6. Мембранний напірний бак в комплекті. Під час роботи станції в баку створюється запас води, завдяки чому насос не включається при незначному водорозборі або витоках в системі. Бак дозволяє не тільки обмежити частоту включення насоса, але і компенсувати тиск при відкритому крані, тим самим зменшуючи ймовірність гідроударів.
 7. Висока надійність. Всі деталі насосної установки JPA PT виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їй довгострокові експлуатаційні можливості.
 8. Захист від перевантажень і перегріву. Станція для будинку Grundfos JPA PT не вимагає установки додаткових зовнішніх захистів.

Модельний ряд JPA PT Grundfos (Грундфос)

Серія насосних установок для водопостачання JPA PT представлена кількома моделями, найбільш популярними з яких є Grundfos JPA 4-47 PT і Grundfos JPA 4-54 PT. Ці установки відрізняються своїми характеристиками. З березня 2017 р Ви можете купити насосні установки JPA PT в нашому інтернет-магазині. Нижче наведені витратно-напірні характеристики і габаритно-приєднувальні розміри установок JPA 4-54 PT і JPA 4-47 PT.

Насосна установка JPA PT Grundfos. Напірно-витратні характеристики.

Насосна установка JPA Grundfos (Грундфос). Габаритні та приєднувальні розміри.

Де купити JPA PT Grundfos - насосну станцію Грундфос для водопостачання приватного будинку?

Відгуки на Grundfos JPA PT європейських користувачів показують, що ця насосна установка вже встигла завоювати довіру. Незабаром і українські покупці зможуть оцінити переваги цієї станції водопостачання перед іншими подібними. Якщо Вас зацікавила установка JPA PT, то телефонуйте нам і ми розповімо чи підходить вона для виконання Ваших завдань і допоможемо підібрати найкращу модель. Купити Grundfos JPA PT можна в нашому інтернет-магазині насосного обладнання vik-21.com.ua. Просто оформіть замовлення на сайті і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...