Замовити дзвінок
Каталог товарів

Як правильно вибрати трубу з поперечно-зшитого поліетилену: Uponor Comfort Pipe, Radi Pipe і Aqua Pipe?

06.01.2021
Як правильно вибрати трубу з поперечно-зшитого поліетилену: Uponor Comfort Pipe, Radi Pipe і Aqua Pipe?

Труби Uponor Comfort Pipe Plus, Radi Pipe и Aqua Pipe виготовляються з високоякісного поперечно зшитого поліетилену PE-Xa, виробленого по методу Енгеля, відповідно до EN ISO 15875. У процесі виробництва труб Uponor РЕ-Ха молекули поліетилену високої щільності з'єднуються поперечними зв'язками і утворюється тривимірна мережа. Таким чином досягається найбільш високий коефіцієнт поперечних зв'язків з усіх існуючих способів зшивання поліетилену. Внаслідок застосування цієї технології труби Uponor РЕ-Ха мають чудові термічними і механічними властивостями. Виняткові характеристики цих труб підтверджуються вже більше 35 років в довгострокових безперервних випробуваннях і в безпосередній експлуатації на будівельних об'єктах по всьому світу.

Труби легко гнуться і стійкі до стирання в найскладніших умовах експлуатації. Здатні протистояти дії високого тиску і температури. Забезпечують максимальну безпеку, високу надійність і скорочення експлуатаційних витрат.

Всі труби Uponor PE-Xa спеціально розроблені для застосування з системою фітингів Uponor Q&E (Quick&Easy), що перекладається як «Швидко і легко», що складається з фітингів і обтискних кілець. Всі фітинги є універсальними і застосовуються з усіма трубами Uponor PE-Xa незалежно від типу або номінального тиску.

Неприпустимо застосування фітингів Uponor Q&E з трубами інших виробників. Однак, допускається використання труб Uponor з системою фітингів інших виробників за умови збігу діаметрів труб і товщини внутрішніх стінок.

Особливості і переваги труб Uponor PE-Xa

  • Сертифікована якість
  • Відсутність корозії
  • Пам'ять форми
  • Легкість і висока гнучкість
  • Довговічність
  • Зручність і швидкість монтажу

Труба Uponor Comfort Pipe PLUSПризначена для систем радіаторного і поверхневого опалення, охолодження, водопостачання. Має Антидифузійний шар від проникнення кисню EVOH (сополімер етилену і вінілового спирту) для запобігання корозії елементів системи і відповідає вимогам DIN 4726 по кислородопроницаемости. Зовнішній шар виконаний з поліетилену для захисту від механічних пошкоджень. Класифікація вогнестійкості Е, згідно DIN EN 13501-1. Випускається тільки з робочим тиском 6 бар. Доступні діаметри: 14, 17, 20, 25 мм. Поставляється в бухтах.

Труба Uponor Radi PipeПризначена для систем радіаторного і поверхневого опалення, охолодження, водопостачання. Має Антидифузійний шар від проникнення кисню EVOH (сополімер етилену і вінілового спирту) для запобігання корозії елементів системи і відповідає вимогам DIN 4726 по кислородопроницаемости. Випускається з робочим тиском 6 або 10 бар. Доступні діаметри: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110 (в залежності від тиску і форми поставки). Поставляється в бухтах і / або відрізках.

Труба Uponor Aqua PipeПризначена для систем холодного і гарячого водопостачання. Попередньо промита з заводу і відповідає найвищим гігієнічним вимогам. Не має антидифузійного шару для захисту від кисню. Випускається з робочим тиском 6 або 10 бар. Доступні діаметри: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм (в залежності від тиску і форми поставки). Поставляється в бухтах і/або відрізках.

Труба Uponor Aqua Pipe є переможцем тестів, проведених в 2018 році мережею науково-дослідних інститутів Швеції RISE в категорії «краща труба для водопостачання» по гігієнічним і механічним характеристикам.

Основні технічні характеристики для порівняння наведені в таблиці:Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
  • Коментарі
Завантаження коментарів...