Замовити дзвінок
Каталог товарів

Який циркуляційний насос Grundfos Alpha вибрати: Alpha3, Alpha2, Alpha1 L, Alpha2 L?

09.07.2020
Який циркуляційний насос Grundfos Alpha вибрати: Alpha3, Alpha2, Alpha1 L, Alpha2 L?

Grundfos Alpha – серія високоякісних і високоефективних циркуляційних насосів, призначених для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, а також гарячого водопостачання. Насоси Грундфос даної серії забезпечують економію енергії, дозволяють уникнути кавітаційних шумів в системі, а також відмовитися від використання дорогих байпасних клапанів. На даний момент в серії доступні наступні моделі:

Всі циркуляційні насоси Grundfos серії Alpha / Альфа мають енергоефективний електродвигун на постійних магнітах з частотним регулятором, компактний дизайн, вбудований тепловий захист, низький рівень шуму і відповідають європейським вимогам по енергоефективності EuP 2015.

Однак, кожна модель має цілий ряд відмінних рис. Всі відмінності наведені в порівняльній таблиці:

Який циркуляційний насос Grundfos Alpha выбрать: Alpha2, Alpha3, Alpha1 L, Alpha2 L

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA2 L

Циркуляційні насоси Grundfos Alpha2 L — недорогий насос Грундфос Альфа для опалення.

Насос для опалення Грундфос Alpha2 L - це бюджетне базове рішення класу енергоефективності «А» для систем, в яких не потрібні просунуті інтелектуальні функції. Підходить для заміни після закінчення їхнього терміну класичних неенергоефективніх насосів.

Alpha2 L має сім обираних вручну режимів роботи: три постійні швидкості обертання, два режими пропорційного тиску і два режими постійного тиску.

На даний момент модельний ряд обмежений насосами діаметром 25 і 32 мм з напором 4 і 6 м в чавунного виконання. Деякі моделі доступні у виконанні з нержавіючої сталі.

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA1 L

Grundfos Alpha1 L - надійний енергоефективних насос з базовими функціямі. Ідеально Підходить в якості заміні старих моделей ціркуляційніх насосів в котлах та других системах.

Це найпростіший в налаштуванні насос серії Grundfos Alpha. Для його роботи досить вибрати режим «Радіатори» або «Тепла підлога» для систем з регулюючими клапанами, або ж одну з трьох постійних швидкостей для систем з постійним опором. До того ж Alpha1 L - єдиний насос в серії, що має можливість зовнішнього управління швидкістю обертання за допомогою ШІМ (PWM) сигналу. На відміну від інших насосів серії, має розблокування гвинт для ручного розблокування вала.

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA1 L / Грундфос Альфа

Выбір насоса Grundfos Alpha1 L обмежений діаметрами 15, 25 и 32 мм з максимальним напором 4 або 6 метрів. В даний час доступні тільки виконання з чавуну.

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA2

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 — просунуте інтелектуальне рішення, яке має найвищий індекс енергоефективності в своєму класі відповідно до стандарту VDE.

Насос для опалення Alpha2 Грундфос дає можливість вибрати необхідний режим роботи з трьох постійних швидкостей обертання, трьох режимів постійного тиску і трьох режимів пропорційного тиску. Крім того, ця модель має інтелектуальний режим AutoAdapt, автоматично вибирає робочу точку з усіх трьох режимів пропорційного тиску в залежності від поточних потреб системи. Додатково має «літній» і «нічний» режими. Може відображати на дисплеї теущее споживання електроенергії, поточну витрату, а також повідомлення про аварії і помилки. Оснащений захистом від «сухого ходу». Покращені пускові характеристики забезпечують легкий запуск насоса після довгого простою.

Завдяки Grundfos Alpha2 можна виконати швидку фахову балансування системи радіаторного опалення або «теплих підлог» за допомогою модуля зв'язку Alpha Reader і мобільного додатка Grundfos Go Balance, доступного в App Store и Google Play.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 / Грундфос Альфа 2

У комплекті з насосом поставляється теплозахисний кожух.

Для покупки доступні моделі діаметром 15, 25 и 32 мм з максимальним напором 4, 5, 6 и 8 м. Також більшість моделей можуть бути виконані з нержавіючої сталі, що робить їх придатними для систем рециркуляції гарячої води.

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA3

Grundfos Alpha3 - інноваційний насос останнього покоління для тих, хто віддає перевагу тільки краще і не згоден на компроміси. Має найвищий індекс енергоефективності в своєму класі відповідно до стандарту VDE.

Крім всіх переваг, наявних у насосів Grundfos Alpha2, ця модель Грундфос Альфа забезпечена вбудованим Bluetooth-модулем, який дозволяє контролювати параметри роботи насоса і виробляти його налаштування за допомогою мобільного телефону під управлінням iOS або Android за допомогою програми Grundfos Go Remote. До того ж, на відміну від Alpha2 він має цілих три режими AutoAdapt: ​​для систем радіаторного опалення, для систем поверхстного опалення, а також для комбінованих систем.

Циркуляційні насоси Grundfos Alpha3 — інноваційні насоси для опалення Грундфос Альфа.

Постійні швидкості обертання можна регулювати за кроком 1%, а режими постійного і пропорційного тиску з кроком 0.1 м.

Балансування виконується без використання Alpha Reader, насос підключається до телефону безпосередньо по інтерфейсу Bluetooth.

Для покупки доступні моделі в чавунного виконання діаметром 15, 25 і 32 мм з максимальним напором 4, 6 і 8 м. Теплозахисний кожух в комплекті.

Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам зробити правильний вибір на користь тієї або іншої моделі Grundfos Alpha. Неперевершена якість Grundfos і 5 років офіційної безумовної гарантії до всіх моделей в подарунок! Оформити замовлення Ви можете у нас на сайті, вибравши відповідний насос в розділі «ОПАЛЕННЯ». Якщо ж Вам потрібна допомога у виборі, то наші менеджери завжди на зв'язку:

Компанія «ВИК-XXI»
Офіційний дилер Grundfos
Авторизований сервісний партнер Grundfos
Одеса, вул. Балківська, 130 а
https://vik-21.com.ua
https://www.facebook.com/vik21.com.ua/
https://instagram.com/vik21.com.ua
https://t.me/vik21odessa
+38 (048) 788-16-30
+38 (099) 788-16-30

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
  • Коментарі
Завантаження коментарів...