Замовити дзвінок
Каталог товарів

Насосна установка Grundfos Scala2 - розумна і інноваційна - ідеальний подарунок на 8 Березня.

07.03.2019
Насосна установка Grundfos Scala2 - розумна і інноваційна - ідеальний подарунок на 8 Березня.

А 8 Марта вже завтра!

Про ідеальний букет ми вчора розповіли. Сьогодні ж розповімо про ідеальний подарунок. Ось всі дівчата кажуть, що найкращий подарунок - розумний і інноваційний гаджет: iPhone, Apple Watch, iPad або хоча б AirPods. Але ж все це так банально, правда? У нас є гідна альтернатива!

НАСОСНА УСТАНОВКА GRUNDFOS SCALA2


Вона і розумна, і інноваційна, та ще й красива. Між іншим, за дизайн вона отримала аж дві престижні нагороди - German Design Award і Red Dot Design Award. Ось що може бути краще, ніж оригінальний дизайнерський подарунок? Ні-чо-го!


Таки SCALA2 саме такий подарунок, який не залишить байдужою жодну жінку і ніколи не забудеться. Не даруйте айфони - даруєте яскраві емоції! Даруйте GRUNDFOS SCALA2!

До речі, вона дешевше айфона. Але це не єдиний аргумент «за». Ось вам ще 15!


15 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ GRUNDFOS SCALA2:

1. Повна комплектація.


До складу насосної установки Грундфос Scala2 входять: самовсмоктувальний насос, електродвигун з вбудованим перетворювачем частоти, датчик тиску, панель управління з індикацією помилок, мембранний напірний бак на 0,65 л і зворотні клапани. Все готово до експлуатації.

2. Інтеллектуальне керування насосом.


Воно автоматично регулює продуктивність насоса. При збільшенні споживання води установка прискориться, підтримуючи тиск постійним, при зменшенні споживання насос знизить обороти. Це допомагає економити електроенергію, не дозволяючи насосу весь час працювати на повній потужності.

3. Можливість забору води з різних джерел.


Установка може працювати безпосередньо від водопроводу або постачати будинок водою зі свердловин і колодязів глибиною до 8 м, водойм або ж накопичувальних резервуарів.

4. Основні характеристики Scala2 Grundfos:

потужність від 300 до 550 Вт, натиск – від 15 до 46 м, витрата – до 3,9 м3/год.

5. Компактні розміри.

6. Низький рівень шуму.


Звук при роботі не перевищує 47 дБ (А), що можна порівняти з шелестом листя або ж роботою сучасної посудомийної машини. Тиха робота насоса можлива завдяки водяному охолодженню двигуна.

7. Можливість установки безпосередньо в будинку.

8. Функція автозупинки

після певного часу роботи (до 30 хвилин). У разі прориву трубопроводу насос не працюватиме без перерви, а просто вимкнеться через півгодини. Також ця функція корисна на той випадок, якщо хто-то забуде вимкнути кран.

9. Захист від циклічності

- постійних включень / виключень насоса в разі появи невеликого витоку в водопроводі.

10. Захист від «сухого ходу» з автозапуском.


При відсутності води насос відключиться і періодично буде намагатися відновити роботу.

11. Наявність індикатора роботи насоса Grundfos Eye

і світлових покажчиків помилок, розташованих на панелі управління установки Scala2. Тут же знаходяться кнопки регулювання тиску, показник його рівня, а також клавіші включення / виключення і перезапуску.

12. Простота монтажу.


Досить просто підключити насосну станцію Грундфос Скала 2 до системи водопостачання і ви забудете про брак напору.

13. Простота в експлуатації: зручна панель управління.

14. Тривалий термін експлуатації, завдяки високій якості.

15. Не потребує технічного обслуговування.Переконалися, що SCALA2 ідеальна? А ми вам відразу сказали, що це найкраще, що можна подарувати жінці на 8 Березня! Зате тепер, прочитавши все це, ви зможете аргументовано пояснити навіть тещі чому GRUNDFOS SCALA2 - ідеальний подарунок для неї.

З наступаючим, чоловіки!P.S. Поспішайте сьогодні в наш магазин ідеальних подарунків, тому що завтра ми не працюємо. І післязавтра теж не працюємо. І післяпіслязавтра теж. А ось з понеділка вже працюємо!


До речі, замовити з доставкою ідеальну SCALA2 ви можете у нас на сайті. Ціна вказана неостаточна:
 https://vik-21.com.ua/ua/catalog/nasosy_poverkhnostnye/nasosnaya_ustanovka_grundfos_scala2_3_45_grundfos/ 

Насоси Grundfos / Грундфос
Одеса, вул. Балківська, 130а

Автор: Редакцiя ВIК-XXI