Замовити дзвінок
Каталог товарів

Вдосконалений насос GRUNDFOS JP - просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання.

06.08.2019
Вдосконалений насос GRUNDFOS JP - просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання.

Організація системи водопостачання приватного будинку - важлива і відповідальна задача, на реалізацію якої потрібні значні ресурси. Але що робити, якщо зайвих грошей немає? Як заощадити без шкоди для ефективності та зручності системи? Є багато способів як це зробити, наприклад, при виборі насосного обладнання можна віддати перевагу якісному, надійному, але недорогому поверхневому самовсмоктувальний насосу GRUNDROS JP. Він набагато дешевше GRUNDFOS SCALA2, але справляється зі своїми основними функціями не гірше. Ця новинка від концерну ГРУНДФОС дуже швидко завоювала Європу, а тепер і у нас є можливість оцінити всі її переваги і переваги. GRUNDFOS JP дійсно високоякісний і довговічний насос для води ГРУНДФОС і, до того ж, він простий, компактний, зручний і підходить для широкого ряду цілей, таких як водопостачання, підвищення тиску, полив і водовідведення.

У цьому огляді ми пропонуємо дізнатися більше про новий GRUNDFOS JP, з'ясувати якими особливостями і перевагами володіє цей поверхневий насос для води, ознайомитися з рекомендаціями щодо його монтажу.

ЩО ТАКЕ GRUNDFOS JP?

Насос GRUNDFOS JP - самовсмоктуючий, одноступінчатий, відцентровий насос для водопостачання з осьовим всмоктуючим патрубком і радіальним напірним патрубком для простої адаптації до потреб місцевої трубопровідної мережі. Даний насос ГРУНДФОС має вбудований ежектор з направляючими лопатками, що забезпечує оптимальні характеристики самовсмоктування і підйом з глибини до 8 м.

Організація системи водопостачання приватного будинку - важлива і відповідальна задача, на реалізацію якої потрібні значні ресурси. Але що робити, якщо зайвих грошей немає? Як заощадити без шкоди для ефективності та зручності системи? Є багато способів як це зробити, наприклад, при виборі насосного обладнання можна віддати перевагу якісному, надійному, але недорогому поверхневому самовсмоктувальний насосу GRUNDROS JP. Він набагато дешевше GRUNDFOS SCALA2, але справляється зі своїми основними функціями не гірше. Ця новинка від концерну ГРУНДФОС дуже швидко завоювала Європу, а тепер і у нас є можливість оцінити всі її переваги і переваги. GRUNDFOS JP дійсно високоякісний і довговічний насос для води ГРУНДФОС і, до того ж, він простий, компактний, зручний і підходить для широкого ряду цілей, таких як водопостачання, підвищення тиску, полив і водовідведення. Вдосконалений насос для водопостачання Grundfos JP

ЯКА ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ GRUNDFOS JP?

Поверхневі насоси для води GRUNDFOS JP призначені для систем водопостачання, коли вимагається підвищення тиску або подача води. Вони підходять для широкого спектру завдань, в т.ч. для поливу саду і городу, заповнення та спорожнення баків і резервуарів, водопостачання на дачах і т.п.

З ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ ВИКОНАНО НАСОС ГРУНДФОС JP?

Поверхневий відцентровий насос GRUNDFOS JP має міцну конструкцію і чудові антикорозійні властивості завдяки корпусу з нержавіючої сталі, робочого колеса з композитних матеріалів, плиті-основи насоса з алюмінію і лакофарбового покриття, нанесеному методом електрофорезу. Вдосконалений насос GRUNDFOS JP — просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання. Насоси ГРУНДФОС Одеса.

ПРИНЦИП ДІЇ GRUNDFOS JP

Принцип роботи насосів ГРУНДФОС JP заснований на підвищенні тиску рідини, що рухається від вхідного патрубка до вихідного. Підвищення тиску відбувається шляхом передачі механічної енергії від вала електродвигуна через муфту до валу насоса, а потім безпосередньо рідини за допомогою обертового робочого колеса. Рідина тече від входу через ежектор до центру робочого колеса і далі вздовж його лопаток. Під дією відцентрових сил швидкість рідини збільшується, отже, зростає кінетична енергія, яка перетворюється в тиск. Направляючий апарат призначений для збору рідини з робочого колеса і напрямки її на вихідний патрубок насоса. Насос JP починає працювати після включення його в електричну розетку і зупиняється після відключення електроживлення.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД GRUNDFOS JP

Відцентровий самовсмоктуючий насос Grundfos JP 3-42

Макс.напор: 42 м

Макс.витрата: 3 м³ / год

Ел.мощность: 0,72 кВт

Рівень звукового тиску: 68 дБ (A)

Відцентровий самовсмоктуючий насос Grundfos JP 4-47

Макс.напор: 47 м

Макс.витрата: 4 м³ / год

Ел.мощность: 0,85 кВт

Рівень звукового тиску: 70 дБ (A)

Відцентровий самовсмоктуючий насос Grundfos JP 4-54

Макс.напор: 54 м

Макс.витрата: 4 м³ / год

Ел.мощность: 1,13 кВт

Рівень звукового тиску: 74 дБ (A)

Відцентровий самовсмоктуючий насос Grundfos JP 5-48

Макс.напор: 48 м

Макс.витрата: 5 м³ / год

Ел.мощность: 1,49 кВт

Рівень звукового тиску: 81 дБ (A)

ЯКИМИ ОСОБЛИВОСТЯМИ І ПЕРЕВАГАМИ МАЄ GRUNDFOS JP?

 1. Самовсмоктуючий насос.
 2. Підйом з глибини до 8 метрів завдяки ежектору.
 3. Спроектовано для тривалої, безперебійної служби протягом тривалого терміну.
 4. Корпус, вал і сполучні штуцери насоса JP виготовлені з нержавіючої сталі, а робоче колесо з композитного матеріалу, стійкого до корозії.
 5. Стабільність роботи навіть при наявності повітря в рідині.
 6. Міцна конструкція, що забезпечує можливість стаціонарної установки насоса GRUNDFOS JP.
 7. Оснащений вбудованою термозахистом, що забезпечує негайне відключення насоса при неприпустимому підвищенні температури. Електродвигун автоматично включається знову після охолодження до нормальної температури.
 8. Електродвигун має повітряне охолодження і оснащений великими шарикоподшипниками з постійною змазкою і ущільненнями, що забезпечує безшумну роботу насосу для води ГРУНДФОС JP.
 9. Компактні розміри і зручна форма полегшують використання та переміщення насоса (за допомогою спеціальної ручки, яка кріпиться до насоса).
 10. При комплектації блоками автоматики GRUNDFOS РМ 1 і РМ 2 насос JP перетворюється в комплектну автоматичну насосну установку водопостачання.
 11. Ідеальний варіант для невеликих систем водопостачання.
 12. Всі насоси ГРУНДФОС JP проходять приймально-здавальні випробування на заводі-виробнику. Додаткові випробування на місці установки не потрібні.
 13. Не потребує технічного обслуговування і періодичної діагностики на всьому терміні служби.
 14. Низька ціна.
 15. Гарантія 2 роки.
Вдосконалений насос GRUNDFOS JP - просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСА GRUNDFOS JP

Технічне обслуговування насоса для води JP полягає в утриманні вироби в чистоті і регулярної перевірці. Залежно від середовища, що перекачується (наявність суспензій, солей заліза, підвищена жорсткість води) може знадобитися очищення насосної частини. Насос не потребує періодичної діагностики на всьому терміні служби.

Вдосконалений насос GRUNDFOS JP - просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання.

Вдосконалений насос GRUNDFOS JP — просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання. Насоси ГРУНДФОС Одеса.РЕКОМЕНДАЦІІ ПО МОНТАЖУ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ

 • Насос GRUNDFOS JP повинен встановлюватися горизонтально. Для всмоктуючих магістралей протяжністю понад 10 метрів або при висоті всмоктування більше 4 метрів, діаметр всмоктувального трубопроводу повинен бути більше 1".
 • При роботі в режимі всмоктування рекомендується встановлювати у всмоктувальній магістралі зворотний клапан.
 • Для гнучких всмоктуючих магістралей слід застосовувати армовані шланги. Щоб уникнути попадання в насос твердих частинок, у всмоктувальній магістралі можна встановити фільтр.
 • На насос не повинні передаватися механічні зусилля від трубної магістралі.
 • Для герметизації з'єднань трубопроводів використовуйте ущільнювальну стрічку.
 • Підключіть трубопроводи до вхідного і вихідного патрубків насоса. Неприпустимо використання насоса в якості опори для трубопроводу. Використовуйте розвідний ключ або аналогічні інструменти.
 • Якщо насос встановлюється над рівнем рідини, у всмоктуючому трубопроводі необхідний приймальний клапан (для перекачування з свердловин, колодязів, баків або резервуарів). Рекомендується приймальний клапан з сітчастим фільтром.
 • Якщо насос використовується для перекачування дощової води або води зі свердловини, колодязя, рекомендується встановити фільтр на вході в насос для захисту від піску, гравію або ін. Суспензій.
 • Щоб запобігти утворенню повітряних кишень, всмоктувальний трубопровід повинен мати поступовий 5 ° ухил вгору у напрямку до насоса.

ВСТАНОВЛЕННЯ НАСОСА GRUNDFOS JP НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Поверхневий самовсмоктуючий насос GRUNDFOS JP можна встановлювати як всередині приміщення, так і зовні. При установка на вулиці необхідно використовувати укриття для захисту насоса від прямих сонячних променів, дощу або снігу. Крім того, рекомендується встановлювати насос:

 • в добре провітрюваному приміщенні для забезпечення охолодження його компонентів;
 • так, щоб легко можна було виконати його огляд, технічне і сервісне обслуговування;
 • максимально близько до місця знаходження рідини;
 • поблизу дренажної труби або в піддоні, з'єднаному з дренажним трубопроводом, для відводу можливого конденсату з холодних поверхонь;
 • в горизонтальне положення під кутом не більше ± 5 °.

Всмоктуючий і напірний трубопроводи

При підключенні всмоктуючого і напірного трубопроводів необхідно дотримуватися такі загальні запобіжні заходи:

 • Неприпустимо використання насоса в якості опори для трубопроводу. Для кріплення трубопроводу біля насоса слід використовувати кронштейни або інші опори.
 • Внутрішній діаметр труб ні в якому разі не повинен бути меншим, ніж діаметр підключення насоса.
 • Трубопроводи повинні бути встановлені так, щоб виключити утворення повітряних пробок, особливо на стороні всмоктування насоса.
 • Використовуйте ексцентричні перехідники з конічною стінкою, спрямованої вниз.
 • Прокладати трубопровід потрібно, по можливості, по прямій, уникаючи непотрібних вигинів з колінами. Щоб зменшити втрати на тертя, ми рекомендуємо відводи 90 ° зі стандартним радіусом заокруглення.
 • Вдосконалений насос GRUNDFOS JP — просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання. Насоси ГРУНДФОС Одеса.
 • Всмоктуючий трубопровід повинен бути по можливості прямим; в ідеалі довжина труби повинна бути в десять разів більше її діаметра.
 • Якщо це можливо, всмоктувальний трубопровід слід прокласти горизонтально. Невеликий ухил вгору до насосів рекомендується для поліпшення всмоктування, ухил вниз підвищує позитивний підпір.
 • Коротка труба повинна бути більше або того ж діаметру, що і діаметр всмоктуючого патрубка.
 • Довші труби повинні бути на один або два розміри (в залежності від довжини) товщі.

 • Вдосконалений насос GRUNDFOS JP — просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання. Насоси ГРУНДФОС Одеса.
 • Вдосконалений насос GRUNDFOS JP - просте, надійне і недороге рішення для побутових систем водопостачання.

Довжина всмоктувальної ТРУБОПРОВОДУ І ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ

Довжина всмоктуючого трубопроводу самоусмоктувальних насосів залежить від висоти всмоктування. Рекомендована максимальна довжина всмоктувальної трубопроводу відповідно до висоти всмоктування представлена на малюнку нижче. У прикладі показано, що якщо висота всмоктування 2,5 м, то довжина всмоктувальної трубопроводу повинна бути не більше 25 м.

Приклади МОНТАЖУ GRUNDFOS JP

Рекомендується слідувати наведеним прикладам монтажу. Клапани не входять в комплект поставки насосної установки.

 1. Всмоктування з баку/резервуара
Поверхневий відцентровий самовсмоктуючий насос для води Grundfos JP
 1. Забір води з свердловини
Поверхневий відцентровий самовсмоктуючий насос для води Grundfos JP

ПУСК НАСОСА GRUNDFOS JP

Після монтажу насоса виконайте наступне:

 1. Відкрийте всі засувки. Переконайтеся в тому, що подача води на стороні всмоктування насоса достатня.
 2. Щоб запустити насос, увімкніть живлення. У режимі всмоктування до початку нагнітання води насосом може пройти до п'яти хвилин. Цей час залежить від довжини і діаметру впускний труби.
 3. Для видалення повітря з системи відкрийте кран в найвищій і віддаленої від насоса точки водорозбору.
 4. Після того як з крана потече вода, закрийте його.
 5. Підготовка до пуску завершена - насос готовий до роботи.

Підводячи підсумок всьому вище сказаного, хотілося б додати, що якщо вам потрібен надійний, довговічний, високоякісний, але недорогий насос для водопостачання, то GRUNDFOS JP - оптимальне рішення. Ми в цьому вже переконалися, а тепер і вас запрошуємо до нас дізнатися новий насос JP ближче і особисто переконатися, що він прекрасний у всьому. І нехай GRUNDFOS JP не такий «розумний» як GRUNDFOS SCALA2, але зі своїми завданнями він справляється чудово, а при використанні спільно з блоками автоматики PM1 або PM2 насос JP перетворюється в насосну станцію ГРУНДФОС і ефективно працює в автоматичному режимі.

GRUNDFOS JP + GRUNDFOS PM = просте, надійне і зручне рішення для водопостачання в умовах обмеженого бюджету.


Одеса, вул. Балківська, 130-А
vik-21.com.ua
facebook.com/vik21.com.ua
t.me/vik21odessa
+38 (095) 289-17-59

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...