Замовити дзвінок
Каталог товарів

Труби Uponor PE-Xa і фітинги Uponor Q&E: основні характеристики, переваги, особливості монтажу

28.04.2020

Uponor PE-Xa — комплексна система для холодного і гарячого водопостачання, а також опалення, яка включає в себе широкий асортимент труб, фітингів і аксесуарів, адаптованих один до одного. З їх допомогою можна створювати всі поширені типи водопровідних і опалювальних систем.

ТРУБИ UPONOR PE-XA — ТРУБИ З ХОРОШОЮ ПАМЯТТЮ


Головний елемент монтажної системи Uponor PE-Xa — труби Uponor PE-Xa, виготовлені з поперечно-зшитого поліетилену високої щільності. Вони мають підвищену гнучкість і міцність, а також високою стійкістю навіть в складних умовах експлуатації.

 Труби Uponor Pe-Xa - найкраща труба для водопостачання та опалення. Легкий і швидкий монтаж, висока якість. Купити Упонор Одеса

Крім того, труби Упонор PE-Xa володіють пам'яттю форми і ефектом повернення в початковий стан. Після згинання або розширення труба знову приймає свою первинну форму (якщо тільки розширення не подолали точку розриву, яка знаходиться за межами 300%). Всі ці властивості значно спрощують і полегшують монтажні роботи. Труби Uponor PE-Xa легко гнуться і мало важать, а також не вимагають застосування високотемпературних операцій, наприклад пайки або зварювання. З'єднання труб здійснюється за запатентованою технологією Uponor Quick&Easy з використанням фітингів Uponor Quick&Easy (Q&E).

Труби із зшитого поліетилену Uponor PE-Xa ідеально підходять для прихованої прокладки, оскільки висока якість і надійність самих труб і місць їх з'єднання гарантують відсутність можливих протікань. При прихованій прокладці труби можна монтувати в захисному гофрованому кожусі, який надягає на трубу і не має жодного стику на ділянці від колектора до точки водоспоживання - система «труба в трубі». Гофрований кожух забезпечує додатковий захист труб від механічного пошкодження і протікання, а також полегшує заміну труб в разі їх пошкодження.

Для монтажу труб PE-Xa різних діаметрів є розширювачі Quick&Easy типу M12 і M18 з необхідними розширювальними головками. За рахунок акумуляторного приводу інструменти завжди готові до роботи - навіть якщо поблизу немає розетки з електроживленням.

Купити труби Упонор / Uponor PE-Xa в Одесі ви можете, оформивши заказ на нашому сайті:
Труби для опалення Uponor PE-Xa
Труби для водопостачання Uponor PE-Xa
Труби для «теплої підлоги» Uponor PE-Xa

ФІТИНГИ UPONOR Q&E — ЗАЛОГ ШВИДКОГО І ЯКІСНОГО МОНТАЖА


Фітинги Uponor Q&E для труб із зшитого поліетилену Uponor PE-Xa — швидкий монтаж систем опалення та водопостачанняДля різних випадків застосування випускаються два основні варіанти фітингів Uponor Quick&Easy: різьбові фітинги з латуні для універсального підключення до елементів систем і фітинги з високоякісної пластмаси - поліфенілсульфона (PPSU). Обидва матеріали випробувані на практиці і є безпечними при контакті з харчовими продуктами.

Фітинги із PPSU мають високу механічну міцність і температурної стійкістю. Як і інші пластмаси, PPSU не схильний до корозії. З'єднання із PPSU також володіють стійкістю до УФ-променів і відсутністю утворення відкладень розчинених у воді мінеральних речовин. Крім того, фітинги Uponor Q&E PPSU ідеально підходять для монтажу водопровідних систем, якщо необхідно мінімізувати частку металевих складових в системі.

PPSU-фітинги Uponor мають слідуючи технічні характеристики:

 • максимально допустимий робочий тиск: 10 бар (згідно маркировці);
 • випробувальний тиск становить 1,5 від робочого, т.е. 15 бар відповідно;
 • максимальна допустима температура середовища, що транспортується: 95 °С;
 • строк служби: 50 років;
 • температура плавлення +170 °C;
 • дозволені до застосування в системах питного водопостачання;
 • гарантія 10 лет на фітинги Упонор;
 • європейські та українські сертифікати.

У нашому інтернет-магазині фітинги Uponor Q&E представлені в широкому асортименті:
смотреть

КІЛЬЦЯ UPONOR Q&E EVOLUTION — ПОКРАЩЕНА ТЕХНОЛОГІЯ З'ЄДНАННЬ

Кільця Uponor Q&E Evolution являє собою нове покоління з'єднань, яке дозволяє істотно скоротити час обтиску, особливо при низьких температурах. Вони виготовлені з поліетилену PE зі спеціальними добавками - інноваційного матеріалу, розробленого фахівцями Uponor / Упонор. Три торцевих упору і конічна форма внутрішнього отвори сприяють збільшенню надійності з'єднання. Завдяки чіткій маркування діаметра його легко ідентифікувати, а вдосконалена форма кілець дозволяє уникнути небажаних перешкод при монтажі трійників, в тому числі, що мають відгалуження різних діаметрів. Монтаж з'єднань аналогічний монтажу раніше випускалися кілець Uponor Q&E і так само простий.

ОСНОВНІ ГІДНОСТІ З'ЄДНАННЬ UPONOR Q&E:


1. Надійно:
 • перевірено часом - система Uponor Q&E з 1993 року;
 • з'єднання прочніше за саму трубу;
 • немає гумових ущільненнь – выще надійність.

2. Швидко:
 • монтаж одного з'єднання Упонор Q&E займає 30 секунд, через 15 хвилин можна виробляти гідровипробування;
 • не потрібне калібрування;
 • монтаж здійснюється одним інструментом.

3. Зручно:
 • монтаж при температурі до -15 °C;
 • ремонтопридатність;
 • кольорове маркування з'єднань за допомогою кольорових кілець Q&E;
 • з'єднання можна відкоригувати - фітинги повертаються після монтажу;
 • зручність монтажу в обмежених умовах.

ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖА З'ЄДНАННЬ UPONOR Q&E


Монтаж системи Uponor PE-Xa за допомогою з'єднаннь Q&E здійснюється швидко і просто, буквально на раз, два, три:


 1. Одягніть на кінець труби кільце Uponor Q&E, відповідне типорозміру труби. Кільце має злегка виступати за кінець труби (на 1 мм – для труб діаметром 16–25 мм, на 3 мм – для труб діаметром 32–40 мм, на 5 мм – для труб діаметром 50–63 мм). Якщо використовується кільце Q&E з упором, то кінець труби повинен упиратися в упор кільця.
 2. Расширить трубу с кольцом необходимое количество раз.
 3. Быстро вставьте фитинг Uponor Q&E в трубу до упора. Удерживайте фитинг в этом положении в течение нескольких секунд, пока труба не сожмется вокруг штуцера фитинга. Между торцом кольца Q&E и упором фитинга не должно быть никакого зазора.
Монтаж з'єднаннь Uponor Q&E

Розширення труби за допомогою акумуляторного інструмента Uponor Q&E


На інструмент потрібно встановити розширювальну головку Uponor / Упонор, відповідну діаметру і типу труби і фітинга. Вставте сегменти розширювальної головки в трубу, тримаючи прямо і просунувши їх якнайдалі вглиб труби, уникайте натискання на інструмент в напрямку до труби. Натисніть на пусковий курок. Почнеться процес розширення. Головка сама буде повертатися після кожного розширення (переконайтеся в цьому візуально!). Після кожного розширення проштовхуйте головку всередину труби, продовжуйте процес розширення до тих пір, поки торець труби не упреться в торець головки. Після досягнення трубою торця розширювальної головки може знадобитися зробити додатково 1-2 розширення. Вийміть розширювальний інструмент з труби і негайно вставте фітінг до упору.


ВАЖЛИВЕ:
1. Штуцер фітинга Uponor Q&E повинен бути чистым. Забороняється наносити на штуцер фітинга Q&E будь-які герметизуючі матеріали (ФУМ-стрічку, герметик, льон і т.п.).
2. Якщо кільце Q&E недостатньо щільно сидить на трубі, посуньте кільце Q&E назад. Злегка розширте трубу і потім поверніть кільце в потрібне положення. Тепер кільце Q&E має щільно сидіти на трубі.
3. Якщо під час монтажу доводитися утримувати фітінг в трубі більше 3-х секунд до того, як вона охопить фітінг, це говорить про те, що трубу занадто часто розширювали або занадто довго утримували в розширеному стані. Таким чином, збільшується час, необхідний для створення герметичного з'єднання.
4. При розширенні слід прагнути до мінімальної кількості розширень труби з кільцем.
5. Чи не дозволяється перевищувати максимальну допустиму кількість розширень. Нижче наведено максимальне допустиму кількість розширень для труб Uponor PE-Xa діаметром 16-63 мм.

Труби Uponor PE-XA и фитинги Uponor Q&E - швидкий монтаж систем опалення і водопостачання

MILWAUKEE M12 — ШВИДКИЙ І ПРОСТИЙ МОНТАЖ З'ЄДНАННЬ UPONOR Q&E


Розширювальний інструмент Uponor Milwaukee Milwaukee M12 — акумуляторний розширювальний інструмент для монтажу з'єднань Q&E на трубах Uponor PE-Xa діаметром до 32мм 6 бар і до 28 мм 10 бар. Це зручний і простий в роботі інструмент, який допомагає економити час і сили. У комплект входить все необхідне і весь комплект упакований в пластиковий кейс з надійними металевими зажимами.

Основні характеристики:
1. Менше 10 секунд на розширення одного з'єднання 16 мм.
2. Вага 2,2 кг, включаючи розширювальну головку і акумулятор
3. Функція автовращенія розширювальної головки.
4. Сталеві шестерні в металевому каркасі.
5. LED-підсвічування.
6. Покажчик рівня заряду акумулятора.
7. Період зарядки акумулятора ≈30 хв.
8. Кольорове кодування розширювальних головок.

В комплект входять:
 • Розширювальний інструмент Q&E M12 - 1 шт.
 • Головка розширювальна Q&E для M12/M18 16х1,8/2,0/2,2 (6 или 10 бар) - 1 шт.
 • Головка розширювальна Q&E для M12/M18 20х1,9/2,0 (6 бар) - 1 шт.
 • Головка розширювальна Q&E для M12/M18 25х2,3 (6 бар) - 1 шт.
 • Акумулятор M12 Li-Ion 1,5 А*ч, 12В - 2 шт.
 • Зарядний пристрій М12, 220-240В/50-60Гц - 1 шт.
 • Мастило - 1 тюбик.
 • Пластиковый кейс - 1 шт.
Оформити замовлення на розширювальний інструмент M12 ви можете по телефону або ж на сайті:
Акумуляторний розширювальний інструмент Uponor Q&E M12 6 бар

КУПУЙТЕ НАБІР UPONOR «СТАРТ+» — ОТРИМАЙТЕ РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ M12 У ПОДАРУНОК


Для професійних інсталяторів систем опалення, охолодження та водопостачання у нас діє дуже вигідну пропозицію: при покупці монтажного набору Uponor «Старт+» ви отримуєте інструмент Uponor M12 в подарунок. Даний набір складається з самих часто використовуваних (затребуваних) пластмасових і латунних фітингів діаметром d16 і d20 мм, застосовуваних для монтажу внутрішніх систем водопостачання та опалення з робочим тиском до 6 бар або до 10 бар і температурою до 95С.

З ціною і повним переліком того, що входить в набір для монтажу Uponor «Старт+», ви можете ознайомитися клікнувши по посиланнях:

Стартовий набір Uponor «Старт+» з інструментом M12 на 6 бар
Стартовий набір Uponor «Старт+» з інструментом М12 на 10 бар


Стартовий набір для професійного монтажу систем опалення та водопостачання Uponor Старт+

Якщо вас зацікавили труби Uponor PE-XA і фітинги Uponor Q&E або ж є питання по роботі з інструментом Milwaukee M12 і монтажу систем Uponor, то наші фахівці завжди готові допомогти:

Компанія «ВИК-XXI»
Офіційний дистриб'ютор Uponor / Упонор
Одеса, вул. Балківська, 130 а
vik-21.com.ua
facebook.com/vik21.com.ua
t.me/vik21odessa
+38 (095) 289-17-59

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...