Замовити дзвінок
Каталог товарів

Як підібрати каналізаційну установку Grundfos Sololift2?

16.03.2021
Як підібрати каналізаційну установку Grundfos Sololift2?
Нарешті весна!

Сонячно, майже тепло і комфортно. Сьогодні як раз про комфорт ми і хочемо з вами поговорити. Як сказав класик: «Щоб вийти із зони комфорту, треба спочатку увійти в зону комфорту, а у нас на це грошей немає». У нас же є те, що допоможе створити свою зону комфорту де завгодно і з мінімальними витратами часу і грошей.

ПРО ЩО ЦЕ МИ?

Так-так, ми про Побутові каналізаційні установки Grundfos Sololift2. Вони створені, що забезпечувати сучасний інноваційний комфорт і приходять на допомогу в тих випадках, коли стічні води неможливо або невиправдано дорого відводити самопливом. З ними ви не залежите від місця розташування каналізаційного стояка і з легкістю можете організувати ванну кімнату, кухню, встановити пральну або посудомийну машину в будь-якому місці будинку - навіть там, де раніше це було неможливо. Установки Sololift2 забезпечують найнадійніше відведення стічних вод від унітазів, біде, раковин, душових кабін і пральних машин будь-якого типу. І, до речі, їх можна вбудувати в будь-яку наявну систему.

ЯК ВИБРАТИ ПОТРІБНУ МОДЕЛЬ GRUNDFOS SOLOLIFT2?

Модельний ряд Sololift2 складається всього з п'яти моделей, але при цьому охоплює всі потреби приватних домовласників у відведенні побутових стічних вод. Щоб вибрати потрібну модель, необхідно перш за все визначитися для яких цілей вона буде використовуватися. Серія Грундфос СОЛОЛІФТ включає 3 насосних установки, призначених для перекачування фекальних стоків (WC-1, WC-3, CWC-3) і 2 моделі без ріжучого механізму для перекачування побутових стоків (D-2, C-3). Так, наприклад, якщо є необхідність відведення стоків від унітазів, то потрібна насосна установка WC (WC-1, WC-3, CWC-3). Якщо ж потрібно облаштувати душ на дачі, то Sololift2 D-2. А Sololift2 C-3 - найкращий варіант для перекачування стоків температурой до 90°C від посудомийних і пральних машин.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

  1. SOLOLIFT2 WC-1: 1 унітаз + 1 додаткове підключення (біде, раковина, пісуар).
  2. SOLOLIFT2 WC-3: 1 унітаз + 3 додаткових підключення (душова кабіна, біде, пісуар, раковина).
  3. SOLOLIFT2 CWC-3: 1 підвісний унітаз + 3 додаткових підключення (душова кабіна, біде, пісуар, раковина).
  4. SOLOLIFT2 C-3: 1 основне подкюченіе (пральна або посудомийна машина) + 2 додаткових (кухонна мийка, ванна, душ, біде, раковина). Єдина модель, яка підходить для відведення стоків температурою до 90°C.
  5. SOLOLIFT2 D-2: 1 основне підключення (душ) + 1 додаткове (раковина або біде).

Каналізаційна установка Grundfos Sololift2: Wc-1, WC-3, CWC-3, C-3, D-2. Грундфос Сололіфт

Звертаємо вашу увагу на те, що цифра після букв означає кількість додаткових підключень (крім унітазу) в моделях WC/CWC, а для C-3 і D-2 - загальна кількість підключень.

Грундфос СОЛОЛІФТ 2 - ідеальне рішення для створення своєї зони комфорту там, де захочеться і з мінімальними витратами. Потрібна допомога в підборі? Наші менеджери завжди на зв'язку: +38 067 788-16-30, +38 099 788-16-30. Оформити замовлення ви можете на нашому сайті.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
  • Коментарі
Завантаження коментарів...