Замовити дзвінок
Каталог товарів

Scala2 - "розумна" установка підвищення тиску від Grundfos

16.06.2016
Scala2 - "розумна" установка підвищення тиску від Grundfos

Концерн Grundfos - провідний світовий виробник насосного обладнання, який вже багато років утримує лідируючі позиції на ринку завдяки своїм інноваційним розробкам. Відділ НДДКР компанії Grundfos дуже великий - понад 600 фахівців, а інвестиції в нові розробки просто величезні - близько 760 млн. євро в рік. Це найбільші інвестиції в інновації в сфері насосного обладнання. Все це дозволяє концерну регулярно випускати нові моделі насосів. Однією з новинок 2016 року став насосна установка Scala2 Grundfos. Це насос для підвищення тиску нового покоління. Він зможе забезпечити краще тиск у всіх кранах цілодобово.

❗❗❗ Оформити замовлення на Scala2 Grundfos

Новинка 2016 - Scala2 Grundfos (Грундфос): 15 основних переваг

Scala2 - це поверхнева автоматична насосна установка для водопостачання приватного будинку. Її відмінною характеристикою є наявність вбудованого перетворювача частоти, який покликаний підтримувати постійний тиск у всіх точках водорозбору незалежно від кількості споживачів. До безперечних переваг Scala2 Grundfos можна віднести:

 1. Комплектація: до складу насосної установки Scala2 входять самовсмоктуючий насос, електродвигун з вбудованим перетворювачем частоти, датчик тиску, панель управління з індикацією помилок, мембранний напірний бак на 0,65 л і зворотні клапани. Все готово до експлуатації.
 2. Інтелектуальне управління насосом: автоматично регулює продуктивність насоса Scala2 Grundfos. При збільшенні споживання води установка прискориться, підтримуючи тиск постійним, при зменшенні споживання насос знизить обороти. Це допомагає економити електроенергію, не дозволяючи насосу весь час працювати на повній потужності.
 3. Можливість забору води з різних джерел: установка може працювати безпосередньо від водопроводу або постачати будинок водою зі свердловин і колодязів глибиною до 8 м, водойм або ж накопичувальних резервуарів.
 4. Основні характеристики Scala2 Grundfos: потужність від 300 до 550 Вт, натиск - від 15 до 46 м, витрата - до 3,9 м3 / год.
 5. Компактні розміри.
 6. Низький рівень шуму: звук при роботі не перевищує 47 дБ (А), що можна порівняти з шелестом листя або ж роботою сучасної посудомийної машини. Тиха робота насоса можлива завдяки водяному охолодженню двигуна.
 7. Можливість установки безпосередньо в будинку.
 8. Функція автозупинки після певного часу роботи (до 30 хвилин): у разі прориву трубопроводу насос не працюватиме без перерви, а просто вимкнеться через півгодини. Також ця функція корисна на той випадок, якщо хто-то забуде вимкнути кран.
 9. Захист від циклічності - постійних включень / виключень насоса в разі появи невеликого витоку в водопроводі.
 10. Захист від «сухого ходу» з автозапуском: при відсутності води насос відключиться і періодично буде намагатися відновити роботу.
 11. Наявність індикатора роботи насоса Grundfos Eye і світлових покажчиків помилок, розташованих на панелі управління установки Scala2. Тут же знаходяться кнопки регулювання тиску, показник його рівня, а також клавіші включення / виключення і перезапуску.
 12. Простота монтажу: досить просто підключити насосну станцію до системи водопостачання і Ви забудете про брак напору.
 13. Простота в експлуатації: зручна панель управління.
 14. Тривалий термін експлуатації: якісно доведено до досконалості.
 15. Не потребує технічного обслуговування.

Scala2 Grundfos

Насос для підвищення тиску Scala2 - ефективне рішення проблеми слабкого напору

Брак напору в системі водопостачання приватного будинку або квартири - часта проблема, яку успішно допоможе вирішити насосна уставка Scala2 Grundfos. Ця станція підвищення тиску води від Грундфос виводить водопостачання приватних будинків на принципово новий рівень. Вона все робить сама, тому її цілком можна назвати домашнім роботом. Насос Scala2 - ідеальний вибір для житлових будинків до 3-х поверхів і 8 точок водорозбору. Якщо у Вашому будинку часто буває, що при роботі посудомийної машини на першому поверсі і одночасному прийнятті душа на другому поверсі тиск води падає настільки, що продовжувати водні процедури некомфортно, а нормальна робота посудомийної машини виявляється під питанням, тоді установка Scala2 - найкращий варіант для вас. Насосна станція Scala2 - це досконала установка підвищення тиску, адже вона не просто включається автоматично, а й захищена від будь-яких неполадок, працює настільки тихо і безпроблемно, що про її існування можна просто забути, а крім того насос Scala2 Grundfos енергоефективний і довговічний.

Інтелектуальне управління насосом - Ваші комфорт і зручність

Scala2 забезпечує інтелектуальне управління насосом, що дозволяє їй адаптуватися і до тиску на вході, і до тиску на виході. Насосна установка Scala2 Grundfos має спеціальний датчик, який вимірює тиск на виході. Якщо тиск падає нижче необхідного рівня, Scala2 прискорює роботу негайно, щоб компенсувати втрати тиску і Ви негайно маєте ідеальний тиск в системі водопостачання.

Де купити Scala 2?

Якщо Вас зацікавив цей насос від Грундфос, то стежте за новинками в нашому інтернет-магазині vik-21.com.ua. Купити насосну установку Scala2 Grundfos ви зможете у нас відразу як тільки вона буде доступна до замовлення в Україні.

Детальніше про насос Scala2 можна дізнатися за цим посиланням: GRUNDFOS SCALA2 3-45.

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...