Замовити дзвінок
Каталог товарів

Редуктор тиску води: призначення, переваги, особливості підбору. Редуктори Herz (Герц)

10.01.2017
Редуктор тиску води: призначення, переваги, особливості підбору. Редуктори Herz (Герц)

Якщо Ви знаєте, що таке гідроудар, то ви точно знаєте що таке редуктор тиску і для чого він потрібен. А якщо не знаєте, то ми розповімо. Редуктор тиску води - пристрій, головне призначенням якого є зниження і стабілізація тиску води в системі, а також захист сантехнічного, водогрійного та іншого обладнання від гідравлічних ударів. Гідроудар - різкий стрибок тиску в трубопроводі, що виник внаслідок швидкої зміни швидкості руху рідини. Якщо вірити статистиці, то майже 60% всіх проривів трубопроводів відбувається через гідравлічних ударів, а близько 70% всіх поломок бойлерів пов'язано з різким перепадом тиску. Наслідки гідроударів можуть бути різними, але вони завжди малоприємні.

Редуктор тиску Herz / Герц

Редуктор тиску (редуктор тиску) - це не тільки захист від гідроударів, а й засіб зниження вхідного тиску води. Як правило, побутове сантехнічного обладнання(бойлер, пральна машина) не може нормально функціонувати при високому номінальному тиску. Робота в таких умовах веде до частих поломок і передчасного виходу обладнання з ладу з наступною зміною. Якщо Ви хочете уникнути цих неприємностей, то необхідно вжити заходів для зниження вхідного тиску в системі. З редуктором тиск постійне, навіть якщо його скачки на вході досить різкі.

Основні переваги установки редуктора тиску

Якщо Ви маєте сумніви в необхідності редуктора в Вашому трубопроводі, то ми готові поділитися своїм досвідом їх застосування і розповісти, що Ви отримуєте, встановивши, редуктор тиску в системі:

 1. Захист трубопроводу і устаткування (душових кабінок, унітазів, змішувачів, пральних і посудомийних машин) від гідравлічних ударів.
 2. Захист від аварій, а значить захист від припинення водо- і теплопостачання.
 3. Захист від затоплення і псування майна.
 4. Значне зниження витрати води.
 5. Вiдсутнiсть клацань, стукотіння і іншого шуму, який виникає в комунікаціях, що постачають нас водою і теплою і є ознакою гідроудару. Крім того, шум потоку води в системі мінімальний, так як робочий тиск знижується.
 6. Збільшення терміну експлуатації приладів. Завдяки редуктора система захищена від перевантажень і підвищення тиску, а все обладнання працює в нормальному режимі і прослужить довше.
 7. Економія на виклики сантехніка. Менше протікання, менше проблем, менше роботи для сантехніка.
 8. Економія на сантехнічному обладнання. Все буде працювати правильно, без частих поломок через гідроударів, а значить прослужить довше.
 9. Часто протікають крани? Врятує редуктор тиску, адже основною причиною цього є знос прокладок в наслідок частих перепадів тиску.
 10. Безпека. Частим явищем при гідроудару є розрив труб опалення, опалювальних приладів і бойлерів, а в результаті - опіки різного ступеня. Захистіть себе. Так, встановлений перед бойлером редуктор тиску гарантує захист від гідроударів, а значить і від вибуху на їхню причини.

IMG_6814.PNG

Які бувають редуктори тиску?

Редуктори тиску води бувають різні і їх можна розділити на види за різними критеріями:

 • За способом підтримки необхідного тиску: редуктори тиску по статиці й редуктори тиску по динаміці.
 • За керуючому елементу редуктора: поршневі і мембранні редуктори.
 • По можливості настройки, регулювання: регульовані редуктори і нерегульовані.
 • По вхідному тиску води бувають редуктори, розраховані на 15, 25, 30 або 60 бар.
 • За температурі рідини: низькотемпературні: 0 - 40 °С, високотемпературні: до 130 °С.
 • За матеріалом виготовлення: латунь, латунь нікельована, латунь з бронзовим корпусом і т.д.
 • За типом з'єднання: різьбові і фланцеві.
 • За наявності манометра: редуктор тиску з манометром, редуктор без манометра.
 • За наявністю фільтра: редуктор тиску з фільтром і без.
 • По діаметру підключення до трубопроводу: DN15, DN20, DN25, DN32 і т.д.
 • За загальним габаритам: редуктори тиску бувають різних розмірів.

Якщо Ви не знаєте або сумніваєтеся який редуктор тиску купити, то настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців. Це допоможе уникнути складнощів як в процесі монтажу, так і в процесі подальшої експлуатації. Правильна робота редуктора тиску багато в чому залежить від правильності його підбору.

Як підібрати редуктор тиску?

Як ми вже писали, краще в підборі редуктора довіритися професіоналам. У цьому питанні є безліч нюансів, які може врахувати лише спеціалісти. Якщо ж Ви впевнені в своїх знання і знаєте що Вам потрібно, то пам'ятайте, що головне при виборі редуктора тиску води - сумарна продуктивність на виході кожної регулюючої системи. Для того, щоб редуктор працював правильно і безпроблемно, його потрібно підбирати не тільки по діаметру підключення до трубопроводу. Якщо підбирати редуктор тільки по цій характеристиці, то є велика ймовірність, що Ви виберете клапан завищеного діаметра. Крім того, витрата води може бути настільки низьким, що регулює клапан буде працювати практично в закритому положенні. А все це веде до некоректності в його роботі.

Встановлення редуктора тиску води

Який би редуктор Ви не купили, дуже важливо його правильно встановити, в суворій відповідності з інструкцією. Перед установкою рекомендується добре промити систему. У системах питного водопостачання редуктор тиску монтується за лічильником води. Поширеним варіантом є установка редуктора перед бойлером, пральною машиною або перед іншим побутовим обладнанням. Установка редуктора можлива як на горизонтальному, так і на вертикальному ділянці. При монтажі треба враховувати напрямок потоку, що позначено стрілкою на корпусі. Для правильної роботи потрібно пряма ділянка трубопроводу. Мінімальна довжина прямої ділянки повинна бути 5 * DN до і після редуктора тиску. Манометр може бути встановлений з однієї і з іншої сторони редуктора. До і після редуктора тиску необхідно встановити запірну арматуру. Рекомендується перед редуктором поставити фільтр грубої очистки, особливо якщо встановлюється редуктор без фільтру.

Редуктор тиску Herz (Герц)

Редуктори тиску Herz (Герц) 2 682

Якщо Ви хочете купити редуктор тиску, який буде надійним і довговічним, то новий редуктор Herz 2682 - прекрасний вибір. Це компактний редуктор тиску з прозорою нижньою частиною корпусу для контролю ступеня забрудненості води, що дозволяє своєчасно проводити його чистку. Він прекрасно захищає обладнання від високого тиску, знижує тиск на вході до встановленого рівня. Більш низький тиск виключає можливість пошкодження обладнання та знижує витрату води. Для побутового застосування рекомендується встановити тиск на виході - 4 бари, що забезпечить тривалий термін служби обладнання. Показник тиску на виході відображається на шкалі манометра, який входить в комплект поставки. Редуктор тиску Herz (Герц) оснащений фільтром з нержавіючої сталі з осередками 0,3 мм. Діапазон регулювання 1.0 - 6.0 бар, температура 0 - 40 °С. Шкала манометра 0-10 бар. Компактне виконання, корпус з латуні, з'єднувальні патрубки із зовнішнім різьбленням з конусом DN15 і DN20. Редуктори Герц не вимагають спеціального технічного обслуговування.

Редуктор тиску Herz - просте і надійне пристрій для захисту систем водопостачання та опалення. Якщо Вам потрібен редуктор, який буде чудово виконувати свої функції, то редуктор Герц - правильний вибір.

Якщо Ви хочете купити редуктор тиску Herz (Герц), то телефонуйте нам і ми допоможемо підібрати кращу модель для Вашої системи: (048) 788-16-30, (095) 289-17-59, (095) 289-17-96

Сподобалася новина? Поставте оцінку яку ми заслужили

(0)
 • Коментарі
Завантаження коментарів...