Замовити дзвінок
Каталог товарів

Реле тиску GRUNDFOS FF 4-8 - простий і надійний спосіб автоматичного контролю роботи систем водопостачання.

15.08.2019
Реле тиску GRUNDFOS FF 4-8 - простий і надійний спосіб автоматичного контролю роботи систем водопостачання.

Вітаємо, друзі!

Саме час починати жартувати про невдалі плани на літо, так? Але ми не будемо, це занадто «чорний» гумор. Хоча в дитинстві всіх смішила байка Крилова про мурашку і бабку, тому що було незрозуміло, як можна не помітити, що літо минуло. Зараз все зрозуміло і вже не смішно.

До речі, позавчора отримали кілька палет насосних установок GRUNDFOS SCALA2, але не встигли навіть новина написати, як їх розкупили. Так що, знову приймаємо попередні замовлення і чекаємо нову поставку. А поки чекаємо, розповімо вам про РЕЛЕ ДАВЛЕНИЯ GRUNDFOS FF 4-8 з незалежною настройкою тиску включення і тиску вимикання, яке завжди є у нас в наявності.

Що таке GRUNDFOS FF 4-8?

Реле тиску GRUNDFOS FF 4-8 — настроюється однополюсное реле тиску, яке призначене для включення і відключення насосів (або іншого обладнання) за заданим значенням тиску. Тиск включення і тиск виключення налаштовуються окремо за допомогою регулювальних гвинтів. Діапазон регулювання тиску: 0,5-8 Бар. Налагоджена тиск відображається на шкалі.

Як працює реле FF 4-8?

Реле тиску ГРУНДФОС FF 4-8 застосовується для автономної роботи системи водозабезпечення в автоматичному режимі. При падінні встановленої межі тиску на нижній шкалі реле, замикається ланцюг електроживлення, таким чином відбувається включення насоса. Відключення роботи насосного обладнання в системі водопостачання також відбувається автоматично, по досягненню заданого значення тиску на верхній шкалі реле тиску FF.

Яка область застосування?

Реле тиску GRUNDFOS FF 4-8 універсальні у своєму застосуванні. Вони допомагають автоматизувати різні гідравлічні системи з насосами, воздуходувками і компресорами, шляхом пуску і зупинки цих гідравлічних машин, в залежності від заданого параметра тиску. Реле тиску FF 4-8 можуть використовуватися для контролю і управління тиском рідин і газів в системах трубопроводів, в котлах, резервуарах, в складі систем управління різними процесами, системах охолодження, пневмо- і гідравлічних системах, пристроях для контролю тиску масла, автоматичного перемикання двигунів компресорів та насосів, для управління насосами в системах водопостачання і підвищення тиску.

Якими перевагами володіє реле тиску GRUNDFOS FF 4-8?

 1. Можливість настройки як тиску включення, так і тиску вимикання.
 2. Точність настройки параметрів.
 3. Підвищена надійність при експлуатації.
 4. Високий ступінь захисту від вологи.
 5. Може працювати як надійний захист від «сухого ходу».
 6. Прозора кришка дозволяє виконати точну настройку з візуальним контролем параметрів.
 7. Може монтуватися в будь-якому зручному положенні.
 8. Висока якість і гарантія від виробника.
 9. Багатофункціональність, широка область застосування.
 10. Простота монтажу та подальшої експлуатації.

Технічні характеристики

 • Діапазон регулювання тиску: 0,5-8 бар.
 • Клас захисту: IP 54.
 • Температура довкілля: -20С … +70С.
 • Максимальна температура середовища в точці відбору тиску: +70С.
 • Ступень захисту відповідає DIN40050 и IEC 144.
 • Найменша різниця тисків: вкл. / викл. 0,3-0,5 бар.

Ну ось, тепер ви не тільки знаєте, що у нас є реле тиску з незалежною настройкою тиску включення і тиску вимикання, а й переконалися, що GRUNDFOS FF 4-8 — простий і надійний спосіб автоматичного контролю роботи самих різних систем.

До речі, купити GRUNDFOS FF 4-8 або ж оформити попереднє замовлення на GRUNDFOS SCALA2 ви завжди можете у нас на сайті, по телефону або у нас в офісі:
🏢 Одеса, вул. Балківська, 130а
🌐 https://vik-21.com.ua/
🔹 https://facebook.com/vik21.com.ua/
🔹 https://instagram.com/vik21_odessa/
🔹 https://t.me/vik21odessa
☎ +38 (048) 788-16-30
📲 +38 (099) 788-16-30

Автор: Редакцiя ВIК-XXI