Новини, огляди та акції
-
Uponor Q&E Трійник редукційний PPSU 40-20-32 (1008707)
823 грн. 1 496 грн.
-
Самовсмоктуючий насос Grundfos JP 4-54 S-BBVP (99458768)
15 982 грн. 17 758 грн.
-
Uponor Q&E Трійник редукційний PPSU 40-32-32 (1008709)
823 грн. 1 496 грн.
Новини, огляди та акції
Коли вибрати автоматичну станцію водопостачання з занурювальним насосом
Мати у власності заміську нерухомість у вигляді дачі або котеджу - це одна справа. А зробити життя в ній комфортної - зовсім інше. Сучасна людина вже не уявляє, як можна обійтися без зручностей. Для їх облаштування необхідна, в першу чергу, вода. Причому не просто свердловина або колодязь, а безперебійне водопостачання. Для цих цілей можна, звичайно, використовувати поверхневі, заглибні або насоси свердловинні з пакетом постійного тиску.
Але такого заходу недостатньо, якщо стоїть питання про цілорічному автоматичному забезпеченні водою будинки в необхідній кількості. Оптимальним варіантом у цій ситуації стане колодязна насосна станція, обладнана занурювальним апаратом. Ефективність її роботи залежить від грамотного вибору і монтажу обладнання, з якого складається ця інженерна конструкція. Це стосується, перш за все, насоса.
Застосування погружних насосів
Такий тип перекачує воду агрегату встановлюється в колодязі або свердловині глибиною мінімум 8 метрів. Він занурюється в воду повністю. Конструктивно заглибні агрегати діляться на три види:
- відцентрові;
- вібраційні;
- гвинтові (шнекові).
У побуті найчастіше використовують відцентровий тип обладнання через його надійності і потужності. Розрізняють погружной колодязний і свердловинний насос. Принцип їх роботи аналогічний. Основна відмінність полягає в діаметрі обладнання. У свердловину варіанті він повинен бути менше цього параметра свердловини. Якщо передбачається використовувати агрегат в колодязі, діаметр насоса не має обмежень.
Якщо насос без станції може забезпечити який-небудь об'єкт водою, зібрати станцію без перекачує агрегату неможливо. Адже саме цей апарат дістає рідину з джерела і направляє її в трубопровід. Без насоса всі інші елементи насосної станції є марним набором всяких пристосувань. До речі, глибинні насоси (частіше їх фекальні різновид) використовують і при облаштуванні каналізаційних насосних станцій (КНС).
Відмінності насосного обладнання
Але якщо погружной насос такий вже самодостатній, навіщо витрачати зайві гроші і морочити голову, збираючи цілу станцію? Всі ці переваги дає використання гідроакумулятора або мембранного бака:
окремо працює перекачувати пристрій включається при подачі електроживлення і вимикається при його припинення. При наявності автоматики включення і виключення відбуваються кожен раз, коли відкривається і закривається будь-кран в будинку. А насосна станція забезпечує йому щадний режим роботи, значить, і допоможе продовжити йому ресурс.
це обладнання здатне стабілізувати тиск в системі, дозволяючи попередити його потужний стрибок (гідроудар), що важливо для стабільного забезпечення водою всього житла.
завдяки запасу в баку родина не залишиться без води, якщо на якийсь час відключать електрику або знадобиться невеликий ремонт перекачує пристрої.
З вищесказаного можна зробити висновок, що насос, який є одним зі складових станції, забезпечує викачування води з водойми. Всі інші елементи відповідають за її транспортування в необхідній кількості по трубопроводу з оптимальним напором. Можливостей насосної станції досить для підключення до системи різних видів побутової техніки, здійснення поливу рослин на ділянці. У конструкцію автоматичної станції, крім насоса, включені наступні основні елементи, які є її базою:
- гідроакумулятор, який ще називають мембранним баком;
- блок автоматики;
- антивібраційний шланг;
- манометр;
- реле тиску.
Принцип функціонування станції полягає в наступному. Вода по трубі за допомогою колодязного насоса подається в гідроакумулятор. Коли насос припиняє роботу, наявний на виході клапан закривається і «не пускає» воду з накопичувального бака назад в колодязь. Антивібраційний шланг призначений для гасіння гідроударів, а блок автоматики стежить за включенням і вимиканням насоса, запобігаючи його «сухий хід». Встановлювати блок рекомендується в сухому теплому приміщенні, щоб уникнути можливості ураження електричним струмом чи поломки.
Манометр показує тиску в водопроводі, а реле в міру необхідності вимикає або вимикає насос. Є моделі колодязних станцій з насосом погружного типу, забезпечені вимикачами-поплавками. Їх функція полягає в автоматичному відключенні пристосування в разі зниження до критичної точки рівня води у водоймі. Щоб уникнути попадання в насос твердих частинок з колодязя він може мати фільтр механічного очищення.
Що вибрати?
Рішення організувати безперебійне постачання водою свого заміського будинку - це тільки початок справи. Далі слід копітка робота по вибору обладнання, яка б максимально виконувала покладені на неї функції. Для цього треба врахувати:
- параметри джерела;
- відстань від нього до будинку;
- потреба в воді, враховуючи не тільки кількість користувачів, але і всі види використовуваної в побуті техніки, для роботи якої потрібна вода;
- на яку висоту повинен підніматися водяний стовп;
- оптимальний тип насоса, його продуктивність і створюване в трубах тиск;
- важливі особливості автоматики;
- обсяг накопичувального бака;
- місце установки гідроакумулятора та інших складових насосної станції.
Не можна забувати і те, що скупий зазвичай платить двічі. Тому не «ведіться» на дешевизну, а вибирайте заслуговує на довіру виробника. Адже організація водопостачання робиться на десятиліття. Кращий варіант - насосна продукція компанії з Данії Grundfos, що є брендом №1 в світі.
Чому обирають насоси Grundfos
Насосне обладнання Грундфос вибирають тому, що вся продукція цього бренду сертифікована, відповідає європейським і світовим стандартам, на неї дається гарантія. Основними її перевагами є:
- широкий модельний ряд, що дозволяє кожному споживачеві вибрати оптимальний для нього варіант;
- наявність пристроїв з одно- і трифазних електроживленням;
- можливість здійснювати споживачем корекцію роботи з урахуванням погоди і пори року без шкоди якості функціонування;
- високоефективні, ергономічність, енергоекономічність і безшумність в роботі.
Важливе значення має і те, що в Україні є перший і єдиний на півдні країни авторизований виробником Грундфос сервісний центр «ВІК-XXI», де можна купити оригінальні запчастини.
Перевіреним часом постачальником насосів Grundfos є компанія «ВІК-XXI». Будучи офіційним представником виробника, ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію Грундфос. У каталозі представлені насосні агрегати Grundfos наступних марок:
- SQE серій 3-105, 5-70, 1-95, 1-80, 2-55;
- SQ 3-95, 2-85, 3-80, 2-115, 3-105, 2-70, 3-55;
- CМ 5-5, 5-6;
- SBA 3-45 AW;
- SB 3-45 A і ін.
Купити будь-яку позицію з каталогу можна в інтернет-магазині. Замовлення з доставкою оформляється по телефону або онлайн.
- Коментарі